Reklama

Reklama

Przed 7. kolejką ekstraligi

W najbliższą niedzielę żużlowcy po raz siódmy walczyli będą o ekstraligowe punkty.

Do hitu kolejki dojdzie bez wątpienia we Wrocławiu, gdzie tamtejszy Atlas podejmował będzie drużynę Unii Tarnów.

Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra

Zespół Unii Leszno nie powinien mieć większych trudności z pokonaniem drużyny z Zielonej Góry, tym bardziej, iż goście wystąpią jeszcze bez Rafała Okoniewskiego. Gospodarze zapowiadają występ w najsilniejszym składzie. Goście liczą na podjęcie walki i jeśli przegrają, to liczą , że będzie to porażka w małych rozmiarach. - Mam nadzieję, że pojedziemy zdecydowanie lepiej niż w Tarnowie. Powalczymy o dobry wynik, dopuszczamy myśl o porażce ale w małych rozmiarach - twierdzi jeden z zielonogórskich działaczy.

Reklama

Nasz typ: 52: 38

Atlas Wrocław - Unia Tarnów

We Wrocławiu szykuje się mecz sezonu. Do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdża Unia Tarnów. Będzie to z pewnością arcyciekawe spotkanie, które dostarczy kibicom wielu emocji. W zespole gości nie wystąpi kontuzjowany Jacek Golllob, co kuriozalnie może okazać się wzmocnieniem zespołu. Za Jacka w ramach zastępstwa zawodnika pojadą koledzy z zespołu. Młodszy z Gollobów jak i Rickardsson pokażą się na torze sześciokrotnie. W formie jest również Burza oraz Marcin Rempała. Działacze Atlasu liczą, że ich podopieczni powalczą o zwycięstwo. - Gollob i Rickardsson to nie są nadludzie. Można z nimi wygrać i postaramy się w niedzielę zrobić wszystko aby dwa punkty zostały we Wrocławiu - mówi Andrzej Rusko. Na dwa punkty liczy również szkoleniowiec gości, Marian Wardzała. - Atlas jest mocny, ale nie jest rzeczą niemożliwą pokonanie ich we Wrocławiu. Moich chłopaków stać na to. - kończy.

Nasz typ: 45: 45

Złomrex Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz

Do Częstochowy przyjeżdża zespół z Bydgoszczy, który po raz pierwszy w tym sezonie zapowiada podjęcie walki na wyjeździe. Zawodnicy gości trenowali na torze takim jaki ma być w Częstochowie i liczą że pomoże to w walce o dwa punkty. - Szanse na zwycięstwo mamy bardzo małe, ale postaramy się powalczyć. W Częstochowie jeździł Jonsson, który doskonale zna tamten tor, tam też tytuł mistrza Polski wywalczył Jacek Krzyżaniak - mówi szkoleniowiec gości, Zdzisław Rutecki.

Nasz typ: 55: 35

Apator Toruń - RKM Rybnik

W Toruniu mecz bez historii. Apator gościł będzie RKM Rybnik, który najprawdopodobniej odniesie siódmą porażkę z rzędu. Goście awizują skład bez Marka Lorama, którego zabraknie ze względów oszczędnościowych. - Z Markiem i tak nie mamy większych szans na sukces w Toruniu. Dlatego z jego usług skorzystamy w innym momencie. - mówi szkoleniowiec gości. Nic dodać , nic ująć. Sukcesem gości będzie przekroczenie granicy 30 punktów.

Nasz typ: 64: 26

Dowiedz się więcej na temat: ekstraliga | kolejka | atlas | goście | szkoleniowiec | Tarnów | Wrocław

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy