Reklama

Reklama

Polonia Piła ma pierwszego juniora na sezon 2022

Włodarze powracającej na żużlową mapę Polski Polonii Piła powoli zamykają skład na sezon 2022. Działacze poinformowali dziś o pozyskaniu Przemysława Koniecznego, który w klubie z Wielkopolski startować ma na zasadach „gościa”.

Przemysław Konieczny jak do tej pory ścigał się jedynie w barwach Unii Tarnów. Przed sezonem 2022 młodzieżowiec postawił jednak na rewolucję i macierzysty klub zamienił na Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Dziś dowiedzieliśmy się, że poza startami w zespole trenowanym przez Jacka Woźniaka, 20-latek kiedy tylko będzie mógł wspomoże Polonię Piła, do której dołączył na zasadach "gościa".

Co ciekawe, to dopiero pierwszy junior ogłoszony przez drużynowych mistrzów kraju z sezonu 1999. Jak na razie ośrodek z Wielkopolski pochwalił się jedynie formacją seniorską. Na informacje sprawie kolejnego zawodnika do lat 21 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Reklama

W kadrze zespołu na obecną chwilę poza Przemysławem Koniecznym znajdują się Max Dilger, Lukas Fienhage, Marcin Jędrzejewski, Tomas Jonasson, Artur Mroczka, Broc Nicol, Tomasz Orwat oraz Lars Skupień.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje