Reklama

Reklama

Piotr Protasiewicz wzmocni Falubaz w derbach ze Stalą Gorzów

Piotr Protasiewicz wyleczył kontuzję obojczyka i wraca na tor, aby pomóc drużynie ekantor.pl Falubazu Zielona Góra w żużlowej ekstralidze.

Kapitan ekantor.pl Falubazu Zielona Góra doznał kontuzji 10 maja.

Reklama

Protasiewicz trenował w piątek na torze przy Wrocławskiej 69. Zajęcia przebiegły na tyle obiecująco, że doświadczony zawodnik zadeklarował swoją gotowość do występu w niedzielnych derbach ze Stalą Gorzów.

- Cały czas byłem w kontakcie z trenerem. Mówiłem, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale teraz mogę powiedzieć na 100 procent, że jest dobrze. Nie chciałem wcześniejszych deklaracji, bo to jak wróżenie z fusów. Odbyłem trening, obojczyk mnie nie boli, spokojnie mogę jeździć. Chociaż wiadomo, że muszę go oszczędzać - powiedział Protasiewicz.

Z takiego obrotu sprawy zadowolony jest trener Falubazu Marek Cieślak, który nie musi martwić się o skład swojego zespołu.

- Stal jeździ w tym roku bardzo dobrze, ale wystąpimy w pełnym składzie i zachowuję spokój. Informacja o powrocie Piotrka to dla nas w tym momencie najważniejsza rzecz - stwierdził szkoleniowiec.

Mecz Falubazu ze Stalą Gorzów w niedzielę o 19.30.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama