Reklama

Reklama

Piotr Baron odszedł z Betard Sparty Wrocław

Piotr Baron zrezygnował z pełnienia funkcji menedżera drużyny Betard Sparty Wrocław kilka dni po tym, jak jego ekipa poniosła klęskę w pierwszym półfinałowym boju żużlowej ekstraligi.

Baron był menedżerem wrocławskiej drużyny prawie przez sześć lat. największym sukcesem jego zespołu było wywalczenie przed rokiem wicemistrzostwa Polski.

Wrocławscy żużlowcy niespodziewanie dostali solidne lanie w pierwszym meczu półfinałowym ekstraligi ze Stalą Gorzów 29:49 i w praktyce pogrzebali szanse na awans do wielkiego finału. W niedzielę czeka ich rewanż.

W związku z zaskakującą decyzją Barona, w ostatnich spotkaniach sezonu drużynę poprowadzi kierownik drużyny Krzysztof Gałandziuk.

Reklama

Mimo fatalnego ostatniego meczu, Sparta prezentowała się w tym sezonie udanie. Chociaż z powodu remontu stadionu musiała rozgrywać mecze w roli gospodarza w Poznaniu, to zakwalifikowała się do play-offów.

Treść ogłoszenia zamieszczonego przez Spartę:

WTS Sparta Wrocław informuje, że 7 września 2016 roku Piotr Baron złożył rezygnację ze stanowiska managera drużyny Betard Sparty Wrocław.

Dziękujemy Piotrowi za dotychczasową pracę z drużyną i życzymy mu dalszych sukcesów zawodowych.

Do końca fazy play-off sezonu 2016 PGE Ekstraligi obowiązki Piotra Barona przejmie kierownik drużyny Krzysztof Gałandziuk.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy