Reklama

Reklama

PGE Narodowy dla Tomasza Golloba. We wtorek napis na elewacji i bieg

#MistrzJestJeden - to hasło we wtorek wieczorem pojawi się na elewacji PGE Narodowego jako gest wsparcia dla Tomasza Golloba, najbardziej utytułowanego polskiego żużlowca, który w niedzielę uległ poważnemu wypadkowi na torze motocrossowym.

46-letni Gollob, indywidualny mistrz świata z 2010 roku i sześciokrotny drużynowy mistrz świata, przed rokiem na stołecznym obiekcie pożegnał się z reprezentacją Polski, której przez lata był liderem. Gospodarze PGE Narodowego we wtorek o godz. 20 zorganizują bieg będący gestem sportowego wsparcia żużlowca w jego walce o zdrowie.

W niedzielę Gollob, który ostatnio w PGE Ekstralidze żużlowej startował w barwach MrGarden GKM Grudziądz, miał wypadek na torze motocrossowym w Chełmnie. Doznał poważnego urazu i przebywa na oddziale intensywnej terapii medycznej szpitala w Bydgoszczy. Według lekarzy jego stan, m.in. wskutek uszkodzenia rdzenia kręgowego, jest na tyle poważny, że na tym etapie nie można przesądzić, czy wróci do pełnej sprawności.

Reklama

Klub z Grudziądza ruszył z akcją #MistrzJestJeden i zaczął zbierać pieniądze na leczenie Golloba.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy