Reklama

Reklama

PGE Ekstraliga. Iversen nie pomoże Stali w meczu z mistrzami Polski

Niels Kristian Iversen nie wystąpi w niedzielnym meczu ekstraligi żużlowej przeciwko Unii Leszno. Jak poinformował KS Stal Gorzów w jego miejsce będzie zastosowane zastępstwo zawodnika. Duńczyk na jednym z treningów miał upadek, który skończył się potłuczeniem barku i obecnie przechodzi rehabilitację.

Władze gorzowskiego klubu nie chcą ryzykować i za Duńczyka w niedzielnym meczu stosowane będzie zastępstwo zawodnika - napisano w komunikacie.

Reklama

"Oczywiście, że jest to osłabienie drużyny. Pozostali muszą przyjechać przynajmniej na jego poziomie, a wydaje mi się, że był w dobrej dyspozycji" - powiedział PAP trener Moje Bermudy Stali Gorzów Stanisław Chomski.

Iversen wrócił do Stali po dwóch latach spędzonych w Toruniu. Zastąpił w składzie Petera Kildemanda. W Gorzowie mają nadzieję, że podobnie jak wcześniej będzie jednym z liderów drużyny i pomoże jej awansować do fazy play off.

Mecz Stali Gorzów z Unią Leszno będzie hitem pierwszej kolejki, a zarazem pojedynkiem zespołu, który w poprzednim sezonie odjechał baraż o utrzymanie z mistrzami Polski. Nie oznacza to jednak, że Unia już może cieszyć się ze zwycięstwa. Ostatni raz leszczyńskie "Byki" wygrały bowiem na gorzowskim torze w 2015 r.

Dowiedz się więcej na temat: Niels Kristian Iversen | Niels-Kristian Iversen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama