Reklama

Reklama

Patryk Dudek trzy kolejne lata w Falubazie

Żużlowiec Falubazu Patryk Dudek poinformował na czwartkowej konferencji prasowej, że zostaje w zielonogórskim klubie na trzy kolejne sezony, bez względu na to, w której lidze drużyna będzie występowała.

- Zostaję w Zielonej Górze na kolejne trzy lata, bez względu na to, w której będziemy jeździć lidze. Myślę, że teraz ten temat będzie zakończony i będę miał spokój – powiedział Dudek.

Reklama

Dodał, że jest bardzo zadowolony z operacji kontuzjowanej ręki. - Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Jeśli chodzi o wyjazd na tor to ciężko mi coś powiedzieć, bo nie wiem jak się będę czuł za tydzień, a jak będę się czuł za dwa tygodnie, więc tu jest na pewno duży znak zapytania – stwierdził.

Prezes ZKŻ SSA Adam Goliński podziękował Patrykowi Dudkowi za jego decyzję.

Na konferencji była także mowa o innym z wychowanków Falubazu, znacznie bardzie doświadczonym Piotrze Protasiewiczu. Ten zawodnik ma ważny kontrakt z klubem z Winnego Grodu do 2020 r. i to potwierdzono na spotkaniu z dziennikarzami.

- Piotr jest z nami na kolejne sezony. Bez żadnej wątpliwości – powiedział Goliński. Dodał, że dotyczy to także jazdy dla drużyny w przypadku ewentualnego spadku z ekstraligi.

- Kontrakt jest podpisany, jest wola obu stron. Kontrakt chcę wypełnić, nic tu się nie zmieniło – wyjaśnił Protasiewicz.

Marcin Rynkiewicz

Dowiedz się więcej na temat: Patryk Dudek | Falubaz Zielona Góra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje