Reklama

Reklama

Ona może zostać Miss Polonia dzięki głosom żużlowych kibiców. Pójdzie jej lepiej niż Zmarzlikowi?

Daria Szwaba, podprowadzająca Zdunek Wybrzeża Gdańsk, bierze udział w Finale Miss Polonia. Klub zachęca kibiców do wysyłania SMS-ów na 20-latkę w głosowaniu na Miss Publiczności, które właśnie ruszyło. Jeśli Daria wygra, to znajdzie się w finałowej TOP5. Żużlowemu mistrzowi Bartoszowi Zmarzlikowi podobne głosowanie szczęścia nie dało, ale może w tym przypadku będzie inaczej.

Wszyscy pamiętamy głosowanie w ostatnim Plebiscycie na Sportowca Roku. Bartosz Zmarzlik, który wygrał w 2020 roku, tym razem zajął dopiero 5. miejsce, choć głosów miał więcej niż poprzednio. Teraz na wielką mobilizację żużlowych kibiców liczy podprowadzająca Wybrzeża Daria Szwaba, która zapewne liczy na to, że w jej przypadku przełoży się to na konkrety, czyli wygraną w głosowaniu na Miss Publiczności, co da jej pewne miejsce w finale, który odbędzie się 8 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi.

Daria Szwaba ma 20 lat. O sobie pisze, że sport jest jej największą pasją. Pracuje jako trener Akademii Sportowej Pomorze, gdzie prowadzi grupy dziecięce. Jest studentką drugiego roku wychowania fizycznego.

Reklama

Do konkursu zgłosiła się, bo uważa, że to świetna przygoda i lekcja życia. Przedstawia się, jako otwarta i spontaniczna osoba. Mówi, że Miss Polonia powinna zostać kobieta nie tyle o pięknym wyglądzie, ile przede wszystkim o pięknym sercu. Oczywiście, uważa się za taką. Mówi, że uwielbia pomagać, zwłaszcza dzieciom. Dodaje, że ma w sobie duszę sportowca i czuje się gotowa do podjęcia odpowiedzialnej roli Miss.

Finalistka marzy o podróży dookoła świata i występie w Tańcu z Gwiazdami. Wzorem do naśladowania jest dla niej jej własna mama. Twierdzi, że nie zna drugiej osoby, która miałaby takie pokłady miłości i wolę walki. 

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama