Reklama

Reklama

Obiecujący żużlowiec z Ukrainy we Włókniarzu

Andriej Rozaliuk będzie reprezentował Włókniarz. Żużlowiec pochodzący z Ukrainy dotychczas miał podpisany w Częstochowie kontrakt "warszawski", teraz jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by mógł startować w Ekstralidze U24.

Częstochowska młodzież korzysta z dobrej pogody i kontynuuje treningi na torze pod okiem Sławomira Drabika oraz Lecha Kędziory. Prezes Michał Świącik również nie traci czasu i kompletuje kadrę Włókniarza na sezon 2022. W Ekstralidze U24 startować pod Jasną Górą będzie Andriej Rozaliuk.

Rozaliuk we Włókniarzu zbierze doświadczenie

Żużlowiec pochodzący z Ukrainy dotychczas miał podpisany w Częstochowie kontrakt "warszawski", teraz jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by mógł startować w rozgrywkach i zdobywać cenne doświadczenie. Ekstraliga U24 jest na rękę Włókniarzowi, który ma wielu młodych zawodników. 

Reklama

Rozaliuk udanie zaprezentował się podczas I rundy Nice Cup w Ostrowie, gdzie został sklasyfikowany na siódmej pozycji z dorobkiem 8 punktów. W sezonie 2022 pewnością będzie miał więcej okazji do startów. Ukrainiec urodził się w 2000 roku, więc ma jeszcze czas na rozwój.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama