Reklama

Reklama

Nowy menedżer Aforti Startu już na dniach. Działacz tłumaczy odejście Fajfera

- Jesteśmy już z kimś dogadani. Od samego początku budujemy skład wspólnie z nowym menadżerem - mówi nam Rafael Wojciechowski. Aforti Start już w piątek może ogłosić nowego menedżera. Działacz klubu z pierwszej stolicy Polski wytłumaczył, dlaczego barwy klubowe zmieni Kevin Fajfer.

Rafael Wojciechowski po pięciu latach postanowił zrezygnować w funkcji menedżera Aforti Startu. Kibice od kilkunastu tygodni czekają na nazwisko jego następcy. - Jesteśmy już z kimś dogadani. Mam nadzieję, że już w piątek ogłosimy cały sztab szkoleniowy. Najpóźniej komunikat pojawi się w przyszłym tygodniu - mówi nam Wojciechowski, który nadal będzie działał w klubie. 

Aforti Start buduje skład na eWinner 1. Ligę

Okres transferowy się zbliża, ale kluby już teraz budują kadry na sezon 2022. Choć menedżer gnieźnian jeszcze się nie ujawnił, to ma udział przy kompletowaniu składu. - Od samego początku budujemy skład wspólnie. Menedżer oczywiście ma decydujący głos, zarząd klubu bierze jego propozycje pod uwagę. Zawodnicy będą zakontraktowani za pełną akceptacją i zgodą nowej osoby na tym stanowisku - dodaje nasz rozmówca. 

Reklama

Rozwód z Kevinem Fajferem

Kevin Fajfer we wtorek oficjalnie ogłosił o zmianie barw klubowych. My już wcześniej informowaliśmy, że dołączy do SpecHouse PSŻ-u Poznań . Żużlowiec na Facebooku napisał, że nie jest to jego decyzja. - Po prostu zarząd klubu nie widzi miejsca dla mnie w składzie. Nie będę jakoś z tego powodu płakał i się prosił, wiem na co mnie stać. Myślę że klub nie może mi nic zarzucić - tłumaczył 23-letni żużlowiec. 

- Nie mam ochoty jakoś specjalnie tego komentować. Uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie dla jego rozwoju. Będzie miał spokojną głowę i brak konkurencji na pozycji U24. W PGE Ekstralidze i eWinner 1. Lidze ona jest, natomiast w 2. lidze ma szansę na pewne miejsce w składzie. Wybór drugoligowego klubu wydaje się słuszną opcją i życzę mu powodzenia. Zasługuje na to - jest chłopakiem z Gniezna, który się rozwija. Mam nadzieję, że rozwój będzie postępował prawidłowo i będzie coraz lepszym zawodnikiem - zaznacza działacz Startu. 

Nadszedł czas Madsa Hansena?

Aforti Start wygrał walkę o utalentowanego Duńczyka Madsa Hansena? - Żadnych nazwisk nie komentujemy, dopóki nie ogłosimy składu. W tym roku działamy w ciszy medialnej, ale oczywiście pewne wycieki i informację są. Zdajemy sobie sprawę, że będą krążyć. Ani ich nie potwierdzamy, ani nie dementujemy. Jak będziemy gotowi, żeby ogłosić całą kadrę, to wtedy ją ogłosimy. Zobaczymy czy od razu, czy od poszczególnych nazwisk. Decyzja wiąże się z zawieraniem pewnych porozumień - które w tym roku zwłaszcza w przypadku niektórych zawodników - tematy troszkę się przeciągają - podsumowuje Wojciechowski.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje