Reklama

Reklama

Nie dociera do niego, że walczy o mistrzostwo świata

Dla Pawła Przedpełskiego udział w tegorocznym cyklu GP jest największym osiągnięciem w dotychczasowej karierze. Zawodnik Apatora wciąż adaptuje się w stawce i jak sam mówi, dla niego to zaszczyt, że może walczyć z najlepszymi na świecie.

Tak naprawdę to Przedpełskiego trudno nazywać debiutantem. Kilka razy startował z dziką kartą podczas GP w Toruniu i zebrał doświadczenie w cyklu. Zdarzało mu się notować dobre występy. Rok temu w Żarnowicy jednak po raz pierwszy w życiu awansował do elity jako stały uczestnik.

27-letni żużlowiec mówi, że na razie musi w stawce jeszcze nieco okrzepnąć. - Dla mnie start na Stadionie Narodowym to wielka sprawa, choć oczywiście pełne stadiony już widywałem, np. w Toruniu. Odczuwam jednak dumę, że mogę być tutaj i jeździć jako stały uczestnik. Wciąż jest to dla mnie duża sprawa - mówi.

Reklama

Zmazać plamę z Gorican

Przedpełski dwa tygodnie temu w Chorwacji wypadł przeciętnie, żeby nie powiedzieć, że po prostu słabo. Ma jednak wśród kibiców duży kredyt zaufania, bo z rolą żużlowca w takiej stawce dopiero się oswaja. On sam z pewnością chciałby pojechać dużo lepiej dziś w Warszawie, bo przez takie słabsze występy można szybko stracić kontakt z czołówką.

- Zawody na takim stadionie to oczywiście wielka sprawa i człowiek bardzo chce się tu pokazać z dobrej strony. Nie należy jednak jakoś przesadnie myśleć o tym, bo w gruncie rzeczy to turniej jak każdy inny. Tyle samo punktów, tacy sami rywale - zakończył.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy