Reklama

Reklama

Negocjacje w Bydgoszczy

Po udanym sezonie 2005 działacze Polonii Bydgoszcz jak najszybciej chcą przygotować zespół do przyszłorocznej rywalizacji, zarówno pod względem finansowym jak i personalnym. Jeszcze w tym tygodniu przedstawiciele klubu udają się do Warszawy aby rozmawiać na temat dalszej współpracy z kampanią piwowarską Żywiec.

" Wierzymy w pomyślny przebieg rozmów i dalsze wsparcie ze strony Żywca. Będziemy rozmawiali również z Budleksem i innymi firmami, które gotowe są nas wspierać. Liczymy na zapięcie przewidywanego budżetu" - mówi Leszek Tyllinger.

Reklama

Pewne miejsce w zespole ma na przyszły rok Protasiewicz i Jonsson, który podczas ostatniego meczu podpisał kontrakt. W piątek do negocjacji usiąść ma Robert Sawina. " Robert miał udany sezon i liczymy na kolejny w podobnym wydaniu." - twierdzi wiceprezes klubu. " Tu się odbudowałem i chciałbym zdobywać punkty nadal dla Polonii. Wierzę, że szybko dojdziemy do porozumienia" - komentuje Sawina. Bydgoszczanie nie wykluczają również wzmocnień zespołu. Coraz głośniej w mieście nad Brdą plotkuje się o zakontraktowaniu Kościechy czy Miśkowiaka. " To tradycyjne spekulacje kibiców. Co się wydarzy dopiero zobaczymy. Mamy kilku zawodników na oku, ale za wcześnie na konkrety. Dużo zależy od rozmów ze sponsorami i samych żądań finansowych zawodników. Dla nas najważniejsza jest płynność finansowa." - kończy Tyllinger.

Dowiedz się więcej na temat: negocjacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama