Reklama

Reklama

Motor trzyma kciuki za Falubaz. Chcą wyciągnąć wielki talent

Walka o awans do PGE Ekstraligi najprawdopodobniej rozstrzygnie się pomiędzy Falubazem a Polonią. W sukces tych pierwszych z pewnością mocno wierzą w Lublinie, bo od tego zależy ich plan. Plan pod tytułem: Wiktor Przyjemski 2023.

17-letnia rewelacja rozgrywek eWinner 1. Ligi z oczywistych względów już jest pod lupą klubów z elity. Cały plan związany z ewentualnym ściągnięciem juniora Polonii runie w momencie awansu tegoż klubu do PGE Ekstraligi. Wówczas Przyjemski zapewne zostanie na miejscu.

Parol na zawodnika zagięli już w Motorze. Im przydałby się najbardziej. Po sezonie 2022 karierę młodzieżową kończy Wiktor Lampart, a jeszcze rok w tej kategorii będzie miał Mateusz Cierniak. Motor wstawiając któregoś ze swoich nieopierzonych młokosów, mocno straci sportowo. Dlatego polują na Przyjemskiego.

Reklama

Motor kusi perełkę Polonii

Już w zeszłym roku Przyjemski gościnnie startował w barwach Motoru w rozgrywkach młodzieżowych. Spisywał się bardzo dobrze. Motor postanowił mocniej o niego zawalczyć. Niedawno delegacja klubu miała osobiście spotkać się z zawodnikiem. Tematem spotkania oczywiście był sezon 2023.

Motor tym samym musi trzymać kciuki za Falubaz, względnie za Wilki Krosno, bo chyba tylko te dwie drużyny stanowią jakiekolwiek zagrożenie dla Polonii Bydgoszcz, jeśli chodzi o awans do PGE Ekstraligi. Jeśli Polonia awansuje, Motor najpewniej obejdzie się smakiem.

Ziarno niepewności dla zainteresowanych Przyjemskim mogą zasiewać takie występy, jak piątkowy w Pradze podczas SGP 2. Bardzo tak rozczarował, kompletnie sobie nie radził. Dał tym samym do zrozumienia, że gdy tor jest trudniejszy, może mieć problemy. W PGE Ekstralidze raczej takich nawierzchni jednak nie spotka.

Reklama

Reklama

Reklama