Miss i jej koleżanki poniosły ich do zwycięstwa
W minioną niedzielę w Gdańsku wielkie rzeczy działy się nie tylko na torze. Tego dnia zawodników Zdunek Wybrzeża oraz ROW-u Rybnik pod taśmę zapraszała między innymi Daria Szwaba, czyli niedawna uczestniczka finału Miss Polonia. Piękna kobieta wraz z koleżankami przyniosła szczęście z gospodarzom i poniosła ich do pierwszego zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach.






















