Reklama

Reklama

Lista Hop - Bęc żużlowej ekstraligi

Tradycyjnie już podsumowujemy minioną kolejkę ligową. Oto Ci zawodnicy, którzy zasłużyli na słowa pochwały jak i Ci, którzy o swoim wczorajszym występie powinni jak najszybciej zapomnieć.

Dla niektórych zawodników miniona kolejka może być jednak brzemienna w skutki.

Lista Hop:

1. Piotr Protasiewicz (Apator Toruń)

Komplet punktów mówi sam za siebie. Warto odnotować iż była to pierwsza maksymalna zdobycz punktowa " Pepe" w barwach nowego klubu.

2. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław)

Po raz kolejny Tomasz Jędrzejak pokazał, że tor we Wrocławiu leży mu znakomicie. Zdobył trzynaście punktów i był najskuteczniejszym zawodnikiem wrocławskiej ekipy.

3. Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)

Reklama

Jako jedyny z ekipy Włókniarza nie stracił punktów w potyczce z drużyną Wybrzeża Gdańsk. Przypomniał się gdańskim kibicom z jak najlepszej strony i nic dziwnego, że co niektórzy żałowali głośno jego odejścia z Gdańska.

Lista Bęc

1. Lukas Dryml (Unia Leszno)

Zdaniem Jana Krzystyniaka był to ostatni występ Drymla w barwach Unii. W meczu z Atlasem Dryml zdobył zaledwie trzy punkty i po raz kolejny się skompromitował.

2. Tomasz Cieślewicz (Wybrzeże Gdańsk)

Nie popisał się Tomasz Cieślewicz w meczu z Włókniarzem. Wraz ze swoimi braćmi wywalczył tylko 10 "oczek" a to zdaniem Grzegorza Dzikowskiego zdecydowanie za mało aby myśleć o zwycięstwie nad zespołem Włókniarza.

3. Billy Hamill (ZKŻ Zielona Góra)

Po doskonałym występie w Gdańsku tym razem Hamill zawiódł. W starciu z gwiazdami Torunia nie miał większych szans i swój występ zakończył z zaledwie ośmioma punktami na koncie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje