Reklama

Reklama

Lista Hop - Bęc żużlowej ekstraligi

Tradycyjnie już podsumowujemy minioną kolejkę ligową. Nie zabrakło w niej niespodzianek i rozczarowań...

Oto ci zawodnicy, którzy zasłużyli na słowa pochwały jak i ci, którzy o swoim występie powinni jak najszybciej zapomnieć.

Lista Hop:

1. Tomasz Jędrzejak ( Atlas Wrocław) - Bardzo dobry występ zaliczył Jędrzejak w spotkaniu z Polonią Bydgoszcz. W czterech startach zdobył dwanaście punktów i był najlepszym zawodnikiem wrocławskiego zespołu.

2. Jacek Rempała ( Unia Leszno) - Nikt chyba nie spodziewał się iż Jacek Rempała wróci do wysokiej formy akurat w meczu z Wybrzeżem, w którym wywalczył dziesięć punktów.

Reklama

3. Rafał Okoniewski ( ZKŻ Zielona Góra) - Bez wątpienia najlepiej zaprezentował się spośród zielonogórskich zawodników w Pile, choć z pewnością nie bez znaczenia był fakt iż na torze w Pile startował przez dobrych kilka lat.

Lista Bęc:

1. Jason Crump ( Apator Toruń) - Tak słabego występu Australijczyka nikt się nie spodziewał. Zdobył tylko siedem punktów i udowodnił, że nazwiska na żużlu nie jeżdżą.

2. Adam Fajfer (Wybrzeże Gdańsk) - Po doskonałym występie przeciwko Atlasowi, teraz zawiódł na całej linii. Zdobył pięć punktów i jak twierdził to nie on a jego sprzęt pozostawiał wiele do życzenia.

3. Jason Lyons ( Polonia Piła) - Kolejny już kompromitujący występ Lyonsa w polskiej lidze. Zdobył trzy punkty i prawdopodobnie był to już jego ostatni występ w tym sezonie w Polsce.

Dowiedz się więcej na temat: występ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje