Reklama

Reklama

Królewska podróż polskiego mistrza. Do Monako wpadł jak Holywoodzka gwiazda

W sobotę, 4 grudnia, w Monako odbędzie się gala FIM Awards 2020 - 2021. Podczas uroczystej imprezy uhonorowani zostaną mistrzowie sportów motocyklowych w sezonach 2020 i 2021. Jednym z zaproszonych gości jest Bartosz Zmarzlik. Mistrz świata z 2020 roku zawitał do Monte Carlo w stylu, którego nie powstydziłyby się gwiazdy z Hollywood.

Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata na żużlu wstawił na swoje konto na Instagramie zdjęcia i nagrania z podróży luksusowym helikopterem marki Monacair. To monakijska firma, która - jak łatwo się domyślić - swoją siedzibę ma właśnie w księstwie. Została założona w 1988, a obecnie jej większościowymi udziałowcami są bratankowie księcia Monako, Alberta II.

Firma świadczy usługi w okolicach Monako - regularnie wykonuje loty pomiędzy Niceą a księstwem. Poza tym, do stałych klientów spółki należy rodzina królewska, monakijskie władze i głowy państw odwiedzających państwo-miasto. Teraz z usług firmy skorzystał Bartosz Zmarzlik - polski mistrz świata na żużlu, który pojawił się w Monako przed galą FIM Awards.

Reklama

Zmarzlik zostanie oficjalnie ukoronowany za zwycięstwo w cyklu Grand Prix w sezonie 2020. Na gali będzie też obecny drugi Polak, Jakub Miśkowiak, który odbierze złoto za zwycięstwo w tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje