Reklama

Reklama

Konkurs "Speedway Euro Championship Gniezno"

Kto wygra Speedway Euro Championship w Gnieźnie i dlaczego? Odpowiedz na pytanie i wygraj bilety by sprawdzić to na żywo!

23 czerwca w Gnieźnie odbędą się zawody Speedway Euro Championship, transmitowane w Eurosporcie i Eurosport Playerze.

Reklama

Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na to wydarzenie!

Dla naszych użytkowników mamy cztery atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda główna:

1 x Bilet VIP dla dwóch osób na Tauron Speedway Euro Championship, które odbędzie się w Gnieźnie dnia 23.06.2018.

  • Nagrody pocieszenia:

3 x bilet normalny dla dwóch osób na Tauron Speedway Euro Championship, które odbędzie się w Gnieźnie dnia 23.06.2018

Żeby je wygrać, trzeba tylko odpowiedzieć na pytanie: Kto wygra Speedway Euro Championship w Gnieźnie i dlaczego?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl, podając imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu.

Wysyłając odpowiedź proszę dołączyć następujący dopisek: Akceptuję regulamin konkursu "Speedway Euro Championship Gniezno"  i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na warunkach określonych w regulaminie w celu przeprowadzenia konkursu przez Grupa INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, jako administratora danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania".

Konkurs trwa od 18 czerwca 2018 roku od godziny 14:00 do 20 czerwca 2018 roku do godziny 12:00.

Informacja prawna

  • Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
  • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
  • Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
  • Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
  • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
  • Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
  • Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
  • Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj.
Dowiedz się więcej na temat: żużel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama