Reklama

Reklama

Jurica Pavlic wrócił do Unii Leszno

Unia Leszno zakontraktowała w poniedziałek chorwackiego żużlowca Juricę Pavlica - poinformował klub.

Unia Leszno zakontraktowała w poniedziałek chorwackiego żużlowca Juricę Pavlica - poinformował klub.

28-letni zawodnik wraca do leszczyńskiej drużyny, z którą dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Polski.

Leszczynianie po kontuzji Nickiego Pedersena pozostali bez rezerwowego zawodnika. Duńczyk wprawdzie w piątek wrócił do treningów, ale nie wiadomo, kiedy będzie gotowy do jazdy o ligowe punkty. W tej sytuacji wicelider ekstraligi postawił na sprawdzonego żużlowca, który doskonale zna leszczyński tor. Pavlic swoją karierę zaczynał w Unii, w której występował przez pięć sezonów i zdobył dwukrotnie tytuł mistrza kraju (2007 i 2010).

Reklama

"Wiele zawdzięczam Unii, w której startowałem przez kilka lat i to był wspaniały okres i czas w moim życiu. Po telefonie od moich przyjaciół z klubu i krótkiej rozmowie zdecydowałem się na podpisanie umowy. Miło, że pamiętają o mnie w Lesznie. Mam tu wielu przyjaciół i zawsze będę tam chętnie wracał" - powiedział Chorwat, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Pavlic po rozstaniu się z Unią w 2012 roku startował później w PGE Marmie Rzeszów, Sparcie Wrocław i GKM Grudziądz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy