Reklama

Reklama

Interesujące sparingi mistrzów Polski

Drużynowi Mistrzowie Polski - Atlas Wrocław - w przedsezonowych sparingach zmierzy się z RKM Rybnik, Polonią Bydgoszcz i Unią Leszno.

Mecze towarzyskie mają wyłonić zawodnika, który przed rozpoczęciem rozgrywek zostanie wypożyczony do innego klubu.

Kierownictwo Atlasa informuje, że pierwszy z meczów zostanie rozegrany 17 marca, kiedy to wrocławianie wybiorą się do Rybnika. Dzień później nastąpi rewanż na ich torze.

Na 20 marca zaplanowana jest potyczka z "Gryfami", które gościć będą na stadionie Drużynowych Mistrzów Polski 2006 roku, a następnego dnia obrońcy tytułu wybiorą się na wyjazdowe spotkanie do Bydgoszczy. Ostatnie dwa sparingi mają się odbyć 31 marca oraz 1 kwietnia kolejno w Lesznie i Wrocławiu.

Reklama

Włodarze Atlasa informują na łamach oficjalnej strony klubu, że po meczach towarzyskich trener Marek Cieślak podejmie decyzje dotyczące przyszłości Piotra Świderskiego, Tomasza Gapińskiego i Krzysztofa Słabonia. Jeden z wymienionych żużlowców zostanie wypożyczony do innego klubu. Można się zatem spodziewać, że cała trójka podejdzie do sparingów poprzedzających sezon w pełni zmobilizowana, a rywalizacja między nimi będzie ostra.

Terminy sparingów Atlasa Wrocław:

17 marca: RKM Rybnik - Atlas Wrocław

18 marca: Atlas Wrocław - RKM Rybnik

20 marca: Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz

21 marca: Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław

31 marca: Unia Leszno - Atlas Wrocław

1 kwietnia: Atlas Wrocław - Unia Leszno

Konrad Chudziński

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | "Mistrz" | Rybnik | Leszno | Unia Leszno | Polonia Bydgoszcz | atlas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje