Holta: Sezon jeszcze się nie skończył

- Bardzo się cieszę z zwycięstwa w finale najważniejszej indywidualnej imprezy w Polsce. Wszystko zagrało jak powinno i stąd ten sukces - przyznał po sukcesie na torze we Wrocławiu Rune Holta

Norweg z polskim paszportem już po raz drugi w karierze stanął na najwyższym stopniu podium indywidualnych mistrzostw Polski. Pierwszy "złoty krążek" wywalczył cztery lata temu na torze w Bydgoszczy.

Reklama

- Przed zawodami byłem skoncentrowany i czułem, że nie powinno być źle. Dobrze wychodziłem ze startu, byłem szybki na dystansie i oby tak dalej w kolejnych zawodach indywidualnych i meczach ligowych, bo przecież ten sezon jeszcze się nie skoczył. Pokonał mnie tylko Daniel Jeleniewski, ale naprawdę pokazał się z znakomitej strony w dzisiejszym finale. Dziękuje również wszystkim tym, którzy wierzyli we mnie i bez których pomocy ten sukces nie byłbym możliwy - podkreślił popularny "Rysiek Holtański", który w tym roku ma już na swoim koncie tytuł drużynowego mistrza Polski w jeździe parami wywalczonego wspólnie z Tomaszem Gollobem na torze w Częstochowie.

- Gratuluję złotego medalu Rune, a brązowego Damianowi (Balińskiemu - przyp. red.). Ja jestem zadowolony ze swojego srebrnego medalu, który dedykuje mojej córeczce. Jest kolejny medal do kolekcji. Nie da się wszystkiego wygrywać. Teraz przyszedł czas na mały odpoczynek, gdyż w ostatnich dniach trochę było tych zawodów - podsumował z kolei zawody na Stadionie Olimpijskim siedmiokrotny mistrz Polski.

Dowiedz się więcej na temat: W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje