Reklama

Reklama

Hampel w poniedziałek będzie operowany w Poznaniu

Żużlowiec Unii Leszno Jarosław Hampel, który doznał złamania kości strzałkowej prawej nogi podczas sobotniej Grand Prix Kopenhagi, przejdzie operację w poniedziałek w jednym z poznańskich szpitali - poinformował lekarz klubowy zawodnika Tomasz Gryczka.

Hampel w pierwszym wyścigu w Kopenhadze upadł po zderzeniu z Duńczykiem Kennethem Bjerre i trafił do szpitala. W niedzielę wrócił z turnieju do Polski i po południu przeszedł w Poznaniu badania, podczas których zrobiono zdjęcia rentgenowskie kontuzjowanej nogi.

- Zdjęcia potwierdziły, że Jarek ma złamaną kość strzałkową oraz uszkodzone więzadła prawej stopy. W poniedziałek przejdzie operację w Poznaniu i dopiero po niej będzie można powiedzieć, w jaki sposób będzie przeprowadzona rehabilitacja. W tej chwili trudno powiedzieć jak długo zawodnik będzie musiał pauzować - powiedział lekarz Unii Leszno Tomasz Gryczka.

Reklama

Leszczyńscy żużlowcy pod nieobecność swojego kapitana, zremisowali na własnym stadionie z Unibaxem Toruń 45:45.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy