Reklama

Reklama

Hampel negocjuje kontrakt

Przyszłoroczny uczestnik cyklu Grand Prix, Jarosław Hampel rozpoczął negocjacje z zainteresowanymi klubami odnośnie swoich przyszłorocznych startów.

Sam zawodnik nie ukrywa, że o jego usługi starają się cztery kluby (Leszno, Tarnów, Częstochowa, Wrocław). Wszystko wskazuje na to, że najbliżej Hampelowi do przedłużenia kontraktu z Atlasem Wrocław.

"Przeprowadziłem już rozmowy z działaczami Atlasu i muszę przyznać, że z ich przebiegu jestem zadowolony. Z mojego punktu widzenia były bardzo owocne. Nie ukrywam, że sporo łączy mnie z wrocławskim klubem i te rozmowy mają nijako priorytet. Na pewno moja przynależność klubowa wyjaśni się do połowy listopada" - twierdzi Hampel.

Reklama

Ciężki orzech do zgryzienia mogą mieć działacze z Częstochowy. Fakt iż rozchwytywany przez kluby jest Grzegorz Walasek jest już powszechnie znany, ostatnio coraz głośniej robi się o propozycji startów którą otrzymał Sebastian Ułamek od Lotosu Gdańsk. Ewentualna strata tych zawodników byłaby dużym osłabieniem brązowych medalistów DMP sezonu 2004.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne