Reklama

Reklama

"Gryfy" wyjechały do Wałcza

Zawodnicy Polonii Bydgoszcz wyjechali dziś na drugi już w tym roku obóz, na którym przygotowywać się będą do zbliżającego się sezonu.

Tym razem miejscem zgrupowania jest Wałcz, a zawodnicy, jak informuje zarząd klubu na łamach serwisu internetowego drużyny, przez tydzień ćwiczyć będą w Centrum Przygotowań Olimpijskich.

Reklama

Obóz w Wałczu to jeden z końcowych etapów tegorocznej zimowej pracy żużlowców Polonii. Wcześniej poza przygotowaniami w Bydgoszczy wyjechali oni do Cetniewa, gdzie pod okiem Zdzisława Ruteckiego bardzo intensywnie trenowali. Pobudka 0 6.45, bieganie po plaży, ćwiczenia na sali, siłownia, basen stanowiły codzienność w Cetniewie. Szkoleniowiec "Gryfów" założył bardzo wyczerpujący plan działań i konsekwentnie go realizował, nie dając wytchnienia swoim podopiecznym.

Czy tak samo będzie wyglądało drugie zgrupowanie bydgoszczan czas pokaże. Z pewnością taka forma przygotowań przyda się "Gryfom", bowiem tegoroczny sezon dla brązowych medalistów Drużynowych Mistrzostw Polski z 2006 roku nie będzie łatwy.

Konrad Chudziński

Dowiedz się więcej na temat: Gryf | zawodnicy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje