Reklama

Reklama

GP Polski w Warszawie. Gdzie oglądać dzisiaj żużel w tv i stream online?

GP Polski w Warszawie na żużlu w ramach indywidualnych mistrzostw świata 2022 odbędzie się w sobotę 14 maja. Zawodnicy ścigać się będą na Stadionie Narodowym. Czy po raz pierwszy w stolicy po zwycięstwo sięgnie któryś z "Biało-Czerwonych"? Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek Grand Prix Polski i gdzie oglądać transmisję w tv i stream online. Tekstowa relacja z GP w Warszawie na sport.interia.pl.

Przed nami żużlowe GP Polski, które będzie drugą rundą indywidualnych mistrzostw świata 2022. Na Stadionie Narodowym w Warszawie jeszcze nigdy w historii nie wygrał żaden reprezentant Polski. Czy tym razem się to zmieni? Liderem klasyfikacji generalnej IMŚ jest Bartosz Zmarzlik, który triumfował na inaugurację sezonu w Grand Prix Chorwacji w Gorican. Dwukrotny mistrz świata wyprzedził przed dwoma tygodniami wyprzedził w finale innego z "Biało-Czerwonych" - Macieja Janowskiego

Czytaj również: Wleciał samolotem do tunelu i pokonał go z prędkością 245 km/h [WIDEO]

Reklama

Żużel. O której godzinie dzisiaj Grand Prix Polski w Warszawie?

GP Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się w sobotę 14 maja, o godzinie 19.00. Żużlowcy powracają do rywalizacji mistrzostw świata na tym obiekcie po raz pierwszy od 2019 roku. Wcześniej w latach 2015-2019 cykl regularnie gościł w stolicy Polski. Ostatnie Grand Prix w Warszawie wygrał Duńczyk Leon Madsen, który wyprzedził Fredrika Lindgrena i Patryka Dudka. Spośród Polaków najbliżej triumfu na Stadionie Narodowym był Maciej Janowski, który dotychczas w 2017 i 2018 r. kończył zmagania na drugim miejscu. Co istotne, jeszcze nigdy na podium GP w Warszawie nie stał Bartosz Zmarzlik, który będzie głównym faworytem do zwycięstwa. 

W GP Polski w Warszawie wystartuje aż pięciu "Biało-Czerwonych". Na torze zaprezentują się: Bartosz Zmarzlik Maciej Janowski, Patryk Dudek, Paweł Przedpełski i Maksym Drabik, który otrzymał "dziką kartę" na tę zawody. Grand Prix Polski 2022 na Stadionie Narodowym obejrzy ponad 50 tysięcy widzów. Sobotnie zawody poprowadzi Szwed Krister Gardell. 

Zobacz też: Bez Hamulców. A mówili, że Zmarzlik nie ma z kim przegrać

Żużel. GP Polski 2022: Warszawa. Gdzie oglądać w tv i online live stream? (Transmisja)

Transmisja GP Polski w Warszawie 2022 w tv na kanale TTV. SGP na Stadionie Narodowym można oglądać  także online live stream w Eurosporcie Extra w Playerze. Indywidualne mistrzostwa świata na żużlu 2022 można śledzić także na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z SGP Polski na sport.interia.pl

Kiedy i o której godzinie początek GP Polski w Warszawie? Sobota 14 maja, godzina 19.00. Transmisja TV Grand Prix Polski: TTV. Gdzie obejrzeć online live stream z GP w Polski na żużlu? Player. Tekstowa relacja "na żywo": sport.interia.pl.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama