Reklama

Reklama

Gollob po kontuzji wraca do walki

Tomasz Gollob w sobotni wieczór stanie do walki o srebrny medal indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. W słoweńskim Krsko Polak wystartuje w kolejnej odsłonie cyklu Grand Prix. Obecnie sklasyfikowany jest na drugiej pozycji, ale tuż za nim plasują się Greg Hancock i Emil Sajfutdinow.

Problemem Golloba jest kontuzja, której nabawił się przed dwoma tygodniami. Na skutek upadku w turnieju Grand Prix doznał urazu żeber. Z tej przyczyny zawiesił starty. Na motocykl miał usiąść we wtorek, by spróbować sił w lidze szwedzkiej, ale nie udało się.

Reklama

- Miałem nadzieję, że pojadę w pierwszym meczu play off, tak jak zakładałem tydzień temu, ale jeszcze nie jestem w pełni sprawny, aby walczyć o punkty w tak ważnym meczu. Chcę pojechać już na 100 procent w Krsko - poinformował Tomasz Gollob na łamach swojego serwisu internetowego.

W Krsko Gollob nie może pozwolić sobie na chwile słabości. Tuż za jego plecami znajdują się bowiem Hancock i Sajfutdinow, którzy nie ukrywają apetytów na srebrny krążek. Tej klasy przeciwnicy wykorzystają nawet najdrobniejszy błąd.

Dowiedz się więcej na temat: Grand Prix | wraca | Tomasz Gollob | gollob

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje