Reklama

Reklama

Gjedde nowym zawodnikiem Lotosu

Duńczyk Charlie Gjedde został w piątek żużlowcem pierwszoligowego Lotosu Gdańsk. Został wypożyczony z ZKŻ Zielona Góra, w barwach nowego klubu zaprezentuje się już w niedzielę podczas meczu Lotosu z GTŻ Grudziądz.

Duńczyk Charlie Gjedde został w piątek  żużlowcem pierwszoligowego Lotosu Gdańsk. Został wypożyczony z ZKŻ  Zielona Góra, w barwach nowego klubu zaprezentuje się już w  niedzielę podczas meczu Lotosu z GTŻ Grudziądz.

Jak poinformował gdański klub Duńczyk ma zagwarantowany udział w trzech meczach ligowych i turnieju indywidualnym.

Charlie Gjedde urodził się w 1979 roku w Holstebro. Dotychczas jego największymi sukcesami były medale w Drużynowym Pucharze Świata, złoty w 2006 roku, srebrny w 2002 roku oraz dwa brązowe w latach 2003 i 2005. W lidze polskiej Duńczyk bronił dotychczas barw klubów z Łodzi, Ostrowa, Grudziądza i Rzeszowa.

Gjedde pojedzie w barwach Lotosu Gdańsk już w niedzielę w pojedynku w GTŻ Grudziądz.

Reklama

Na początku tygodnia władze gdańskiego klubu postanowiły odsunąć krajowych liderów zespołu od składu w najbliższym meczu ze względu na ich słabą postawę w przegranym 40:50 meczu z RKM Rybnik.

Tomasz Chrzanowski i Krzysztof Jabłoński w niedzielę wywalczyli w Rybniku, w sumie zaledwie cztery punkty. Lotos Gdańsk, walczący o awans do ekstraklasy, traci po tym meczu, do liderującej Polonii Bydgoszcz 5 punktów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL