Reklama

Reklama

Emil Sajfutdinow przeszedł operację barku

Jeden z liderów startującej w żużlowej ekstralidze Fogo Unii Leszno Emil Sajfutdinow przeszedł w środę w Barcelonie operację kontuzjowanego barku. Rosjanin rozpocznie na miejscu także rehabilitację, by jak najszybciej wrócić na tor.

"Dzisiaj w klinice Teknon w Barcelonie Emil przeszedł operację kontuzjowanego barku. Dr Vidal wraz ze współpracownikami, a także Emil są zadowoleni z jej przebiegu i efektów" - poinformował w środę wieczorem na jednym z portali społecznościowych sztab zawodnika.

Sajfutdinow podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs w Toruniu zaliczył upadek w swoim pierwszym biegu. Wystąpił jeszcze w dwóch kolejnych wyścigach, ale z powodu bólu zrezygnował z dalszej jazdy. Po zawodach zdecydował się na wyjazd do Barcelony, do kliniki, w której wracał do sprawności po wypadku także w grodzie Kopernika w 2013 roku.

Reklama

Po operacji Rosjanin podjął decyzję o pozostaniu w Hiszpanii i natychmiastowym rozpoczęciu rehabilitacji, by jak najszybciej wrócić do sprawności i na tor. Jak długa będzie przerwa w startach zawodnika Fogo Unii Leszno, nie wiadomo.

W piątek o godz. 19.30 jego zespół na inaugurację sezonu ekstraligi podejmować będzie Stal Gorzów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama