Reklama

Reklama

Ekstraliga żużlowa. Zacięta walka o półfinały (program)

Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej ekstraligi żużlowej tylko broniąca tytułu Unia Leszno jest pewna awansu do półfinału. O pozostałe trzy miejsca walczy pięć drużyn.

Trudno określić, który z tych zespołów ma największe szanse na play off. Drugie miejsce zajmuje Stal Gorzów, która o jeden punkt wyprzedza Falubaz Zielona Góra, o dwa Włókniarza Częstochowa i Motor Lublin oraz o cztery Spartę Wrocław. Znakomicie spisujący się w drugiej części sezonu gorzowianie rozegrali jednak mecz więcej, awansem, natomiast Spartę czeka zaległe spotkanie z GKM-em Grudziądz, który już o nic nie walczy.

Reklama

Teoretycznie najłatwiejsze zadanie w 13. kolejce ma Włókniarz - w piątek podejmie zdegradowany już do 1. ligi ROW Rybnik. Tego samego dnia GKM miał pojechać u siebie z Motorem, jednak spotkanie to zostało przełożone na 8 września z powodu złego stanu toru w Grudziądzu.

Bardzo ciekawie zapowiadają się natomiast obydwa niedzielne spotkania - Sparty ze Stalą i Falubazu z Unią.

Program meczów 13. kolejki:

piątek

Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik (20.30) MrGarden GKM Grudziądz - Motor Lublin  - przełożony na 8 września (20.30)

niedziela

Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów (16.30) RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (19.15)Dowiedz się więcej na temat: żużel | żużlowa ekstraliga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje