Reklama

Reklama

Ekstraliga żużlowa: Przed 6. kolejką

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie kolejna runda żużlowej ekstraklasy. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Lesznie w którym Unia podejmowała będzie Atlas Wrocław oraz mecz w Zielonej Górze w którym o punkty walczył będzie Apator Toruń.

Unia Leszno - Atlas Wrocław

W Lesznie szykuje się ciekawe spotkanie w którym górą powinni być jednak goście. Gospodarze zapowiadają wprawdzie walkę o zwycięstwo ale to goście mają więcej atutów. Choć nie bez znaczenia jest fakt iż mecze Atlasu w Lesznie zawsze były bardzo emocjonujące i jak zapowiada prezes Unii, Rufin Sokołowski tak będzie i tym razem. "Chcemy w dwumeczu z Wrocławiem zdobyć komplet punktów" - mówi pracodawca leszczyńskich zawodników.

Nasz typ: 43:47

ZkŻ Zielona Góra - Apator Toruń

Reklama

Zielona Góra jeśli myśli o awansie do pierwszej czwórki powinna to spotkanie wygrać. Apator po dwóch porażkach już nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek potknięcie. Spotkanie zapowiada się ekscytujące, ale więcej atutów jest po stronie gości i dwa punkty meczowe powinny pojechać do Torunia.

Nasz typ: 40: 50

Częstochowa - Gdańsk

Mecz w Częstochowie powinien być , mimo nieobecności kontuzjowanego Sullivana spotkaniem do jednej bramki. Gdańsk nie pojawi się z awizowanym Kai Lukanenem, ale w barwach tego zespołu pojawi się Dawid Cieślewicz. Wątpliwe to jednak aby zmieniło to przebieg meczu, który powinien być jednostronnym widowiskiem zakończonym zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy.

Nasz typ: 62:28

Bydgoszcz - Piła

Spotkanie w Bydgoszczy nie powinno być trudną przeszkodą dla Polonistów w barwach której po pięciotygodniowej przerwie pojawi się Jacek Krzyżaniak. W zespole gości nie ujrzymy ani jednego obcokrajowca, zabraknie trenera, Czesława Czernickiego i byłoby dużą sensacją gdyby zawodnicy z Grodu Staszica przekroczyli barierę czterdziestu punktów.

Nasz typ: 55:35

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | Toruń | mecz | atlas | Leszno | ekstraliga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne