Reklama

Reklama

Ekstraliga żużlowa. Mecze w Lesznie i Grudziądzu przełożone

Ze względu na niekorzystne prognozy pogody zaplanowane na piątek mecze drugiej kolejki żużlowej ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Betardem Spartą Wrocław oraz MrGarden GKM Grudziądz i PGG ROW Rybnik zostały przełożone na 22 i 23 czerwca.

Spotkanie w Lesznie zapowiadało się niezwykle interesująco - aktualny mistrz kraju Fogo Unia miał podejmować wicemistrza Betard Spartę. Na leszczyńskim stadionie mieli też pojawić się kibice - przygotowano dla nich dokładnie 4083 bilety.

Jak poinformowała spółka Ekstraliga, prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne, dlatego mecz przełożono na najbliższy poniedziałek (początek godz. 20).

Meteorolodzy przewidują, że także w Grudziądzu w piątkowe popołudnie będzie padać, dlatego pojedynek MrGarden GKM z PGG ROW również przełożono. Nowa data zawodów to najbliższy wtorek, godz. 20.

Reklama

Niezagrożone są na razie terminy dwóch pozostałych spotkań drugiej kolejki zaplanowane na niedzielę: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów oraz RM Solar Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa.

lic/ krys/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama