Reklama

Reklama

Ekstraliga wyjaśni odwołanie meczu

Komisarz Speedway Ekstraligi Ryszard Głód wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie odwołania rewanżowego meczu półfinałowego CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno.

Komisarz Speedway Ekstraligi Ryszard Głód  wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie odwołania rewanżowego  meczu półfinałowego CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno.

Mecz został przełożony z niedzieli na czwartek, ale także tego dnia nie odbył się z powodu złego stanu toru. Kolejny termin wyznaczono na 28 września. Ponieważ złożony przez kluby w środę wniosek o przełożenie spotkania został odrzucony, zespół Unii przyjechał do Częstochowy w pełnym składzie. Dopiero w czwartek sędzia podjął decyzję o odwołaniu meczu.

Komisarz Speedway Ekstraligi wyjaśnia, że z powodów regulaminowych "złożony w dniu 24 września br. wniosek klubów o przełożenie zawodów na 28 września 2008 r. ze względu na warunki pogodowe nie mógł zostać uwzględniony". Ryszard Głód powołuje się przy tym na prognozy pogody, które nie przewidywały w czwartek opadów.

Reklama

Rewanżowy mecz pomiędzy Złomreksem i Unią wyłoni zespół, który w finale będzie rywalizował o mistrzostwo Polski z Unibaksem Toruń. Pierwsze spotkanie wygrała Unia 52:41.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy