Reklama

Reklama

Ekstraliga: Polonia gości Atlas

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie kolejna runda spotkań żużlowej ekstraklasy. Jednak ze względu na półfinał mistrzostw świata rozgrywany w Housden- Zolder dojdzie do zaledwie dwóch spotkań.

W Bydgoszczy miejscowy BTŻ Polonia podejmował będzie Atlas Wrocław, natomiast Włókniarz Częstochowa na własnym torze zmierzy się z ZKŻ Zielona Góra.

BTŻ Bydgoszcz - Atlas Wrocław

Działacze Bydgoszczy liczą, że tym razem również na własnym torze pokonają rywali. Zadanie wydaje się o tyle łatwiejsze iż w drużynie gości zabraknie Drabika oraz Hampela. Tego ostatniego zastępował będzie Miśkowiak, z kolei za Drabika będą jeździli koledzy z zespołu. Zdaniem włodarzy wrocławskiego klubu to najmniej dotkliwie zminimalizowanie strat. W zespole bydgoskim pod znakiem zapytania stoi wciąż występ Robackiego i Kowalika, na pewno zabraknie Marka Cieślewicza, który nie pojawi się na torze do końca sezonu. Będzie więc to pojedynek "kontuzjowanych" zespołów i trudno dziś przewidzieć, która ekipa rozstrzygnie go na swoją korzyść.
Nasz typ: 46:44

Reklama

Włókniarz Częstochowa - ZKŻ Zielona Góra

Mimo startu Ułamka w eliminacjach działacze Włókniarza nie nalegali na przełożenie spotkania. Nic dziwnego, nawet bez Ułamka gospodarze powinni sobie bez problemu poradzić z najsłabszym zespołem ligi. Goście najwyraźniej nie zamierzają oddawać punktów bez walki i na spotkanie zakontraktowali Lee Richardssona. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego obecność pozwoli gościom tylko i wyłącznie na honorową porażkę.
Nasz typ: 52:38

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | polonia | atlas | ekstraliga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje