Reklama

Reklama

Ekstraliga: Napięcie w Tarnowie

Takich emocji, jakich dostarczają tegoroczne rozgrywki esktraligowe, już dawno nie mieliśmy w walce o tytuł najlepszej ekipy kraju.

Wyniki oscylujące w granicach remisu oraz rozstrzygnięcia w samych końcówkach spotkań to cechy charakterystyczne nie tylko ostatniej kolejki, ale niemalże wszystkich do tej pory rozegranych.

W V rundzie - 3 maja - wrażeń też nie powinno zabraknąć. Najatrakcyjniej wydają się zapowiadać spotkania w Tarnowie, gdzie Włókniarz próbował będzie nadrobić zaległości po ostatniej porażce przed własną publicznością i we Wrocławiu, gdzie tej samej sztuki spróbują dokonać bydgoszczanie.

Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

"Jaskółki" w niedzielę w Rzeszowie udowodniły, że nawet pod nieobecność Petera Ljunga potrafią być niezwykle groźne. Na własnym torze z pewnością zgotują "Lwom" ciężką przeprawę. Goście chcieliby odrobić straty z własnego toru. Jednak warunkiem niezbędnym do tego jest zdecydowana poprawa dyspozycji drugiej linii.

Reklama

Nasz typ: 51:39

Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz

W przedsezonowych sparingach "Gryfy" okazały się lepsze od wrocławian. Teraz jednak obrońcy mistrzowskiego tytułu staną do pojedynku wsparci zagranicznymi gwiazdami. Wynik zależy w dużej mierze od tego czy Andreas Jonsson - lider przyjezdnych - dojdzie do siebie po groźnym upadku w ostatnim spotkaniu i będzie w stanie wesprzeć Polonię w walce o ligowe punkty. Bez niego bydgoszczanie wydają się nie mieć większych szans.

Nasz typ: 52:38

Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra

Teoretycznie wydaje się, że wicelider tabeli - Unia Leszno - jest zdecydowanym faworytem meczu. W praktyce jednak nie od dziś wiadomo, że potyczki leszczynian z zielonogórzanami rządzą się własnymi prawami i każdy wynik jest tutaj możliwy.

Nasz typ: 50:40

Unibax Toruń - Stal Rzeszów

"Anioły" po tym, jak przed kilkoma dniami poskromiły "Lwy" w ich własnej jaskini nie powinny mieć większego problemu z pokonaniem na własnym obiekcie "Żurawi". Rzeszowian czeka bardzo ciężki pojedynek. Czy ekipa pod wodzą niesamowicie skutecznego w tym sezonie Nickiego Pedersena postara się o niespodziankę?

Nasz typ: 52:38

Konrad Chudziński

Dowiedz się więcej na temat: napięcie | Tarnów | ekstraliga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje