Reklama

Reklama

Ekstraliga: Lider do Leszna

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie dwunasta runda spotkań żużlowej ekstraligi.

Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Lesznie, gdzie Unia podejmowała będzie swoją imienniczkę z Tarnowa.

Unia Leszno - Unia Tarnów

Zespół Unii Leszno zapowiada walkę o zwycięstwo. O punkty łatwo nie będzie gdyż Tarnów w tym sezonie dobrze radzi sobie na wyjazdach. Niewykluczone, że po przerwie w składzie gości pojawi się Jacek Gollob, który nieźle radzi sobie na leszczyńskim torze. Wszystko wskazuje na to, że kibice będą świadkami emocjonującego widowiska, którego losy rozstrzygnąć się mogą w ostatnich biegach.
Nasz typ: 48:42

Reklama

Apator Toruń - WTS Wrocław

Drużyna Apatora tym razem nie powinna mieć najmniejszych problemów z zainkasowaniem dwóch punktów. Do Torunia przyjeżdża bowiem osłabiona brakiem Hampela i Drabika drużyna Atlasu. " Wrocław jest osłabiony, ale nie można ich lekceważyć. Już tydzień temu w Bydgoszczy pokazali, że są w stanie ostro walczyć nawet bez swoich liderów" - twierdzi szkoleniowiec gospodarzy, Jan Ząbik.
Nasz typ: 51: 39

RKM Rybnik - Włókniarz Częstochowa

Drużyna RKM pod wodzą Czesława Czernickiego spisuje się bardzo dobrze. Teraz do Rybnika zawita zespół Włókniarza, który myśli o zainkasowaniu dwóch punktów. Goście awizują przyjazd w najsilniejszym składzie, nie zabraknie wracającego po kontuzji Sebastiana Ułamka. " Jedziemy walczyć o dwa punkty. Rybnik zaczyna jechać, ale znajdziemy na nich receptę" - mówi trener gości, Andrzej Jurczyński.
Nasz typ: 47:43

ZKŻ Zielona Góra - BTŻ Bydgoszcz

Zespół zielonogórski stoi przed szansą wywalczenia dwóch punktów. Do grodu Bachusa przyjeżdża bydgoska Polonia, która do tej pory słabo spisuje się na wyjazdach. Choć tym razem goście zapowiadają pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, wydaje się, że więcej atutów jest po stronie gospodarzy wśród których zabraknie Rafała Okoniewskiego. " Myślę, że jesteśmy w stanie rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść" - twierdzi szkoleniowiec gospodarzy, Aleksander Janas.
Nasz typ: 50: 40

Dowiedz się więcej na temat: ekstraliga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje