Reklama

Reklama

Ekstraliga: Hampel kontra Gollob

W niedzielę rozegrana zostanie kolejna runda żużlowej ekstraklasy. Ciekawie zapowiadają się spotkania w Toruniu i Wrocławiu. Apator zmierzy się z Unią Leszno, z kolei Atlas podejmował będzie tarnowską Unię.

W niedzielę rozegrana zostanie kolejna runda żużlowej ekstraklasy. Ciekawie zapowiadają się spotkania w Toruniu i Wrocławiu. Apator zmierzy się z Unią Leszno, z kolei Atlas podejmował będzie tarnowską Unię.

We Wrocławiu będziemy świadkami pojedynku naszych najlepszych żużlowców Jarosława Hampela i Tomasza Golloba.

Atlas Wroclaw - Unia Tarnów

Ostatnie spotkania obu ekip we Wrocławiu dostarczały wielu emocji i tak powinno być i tym razem. Atlas myśli o zwycięstwie, podobny plan mają również goście, którzy chcą jeszcze wywalczyć punkt bonusowy. " Unia to silny zespół i po wysokiej porażce w Tarnowie ciężko będzie o bonus ale będziemy walczyli" - mówi Cieślak, który dopiero po piątkowym treningu zadecyduje o ewentualnym powołaniu na mecz Lindbaecka. W zespole gości kontuzjowanego Rickardssona zastąpi Scott Nicholls.

Reklama

Nasz typ: 49: 41

Włókniarz Częstochowa -Polonia Bydgoszcz

Drużyna Włókniarza po raz pierwszy wystąpi przy pneumatycznych bandach, które w tym tygodniu zainstalowano pod Jasną Górą. Polonia Bydgoszcz nie ukrywa, że do Częstochowy wybiera się głównie po punkt bonusowy." O zwycięstwo będzie nam bardzo ciężko, ale uważam, że bonus leży w naszym zasięgu. Wszyscy muszą pojechać na przyzwoitym poziomie" - mówi Leszek Tyllinger. W zespole z Częstochowy zabraknie kontuzjowanego Mateusza Szczepaniaka.

Nasz typ: 50:40

Apator Toruń - Unia Leszno

Goście zazwyczaj dobrze czują się w Toruniu i są tam w stanie nawiązać wyrównaną walkę. W niedzielę jednak będzie o to bardzo ciężko, gdyż goście wystąpią mocno osłabieni. Niemal na 100% zabraknie kontuzjowanego Leigha Adamsa, karę odsunięcia od spotkań odbywa z kolei Robert Kasprzak. " Nawet bez tych zawodników Unia jest w stanie napsuć nam w niedzielę trochę zdrowia. Nie lekceważymy ich ponieważ to silny zespół" - mówi Jan Ząbik. W zespole z Torunia spodziewany jest powrót na tor Karola Ząbika.

Nasz typ: 52:38

Wybrzeże Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra

Gospodarze przy jednoczesnej porażce Atlasu z Unią i zwycięstwie nad ZKŻ będą mieli jeszcze szanse na uniknięcie baraży. " Nie będziemy siedzieli z radiem przy uchu. Chcemy walczyć do końca i wykorzystać każdą szansę" - mówi prezes, Marek Formela. Grega Hancocka zastąpi rewelacyjny ostatnio Bjaerne Pedersen a Krzysztofa Stojanowskiego z ZKŻ , Robert Kessler. W zespole gości zabraknie kontuzjowanego Andrzeja Huszczy. Tym samym wszystko wskazuje na łatwe zwycięstwo gospodarzy.

Nasz typ: 55: 35

Relacja na żywo ze wszystkich spotkań ekstraligi w serwisie nazywo.interia.pl/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy