Reklama

Reklama

Ekstraliga: Atlas gości Unię

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie kolejna runda spotkań żużlowej ekstraligi. Uwaga kibiców skupi się na pojedynkach we Wrocławiu i Toruniu.

Atlas zmierzy się z Unią Tarnów, z kolei Włókniarz będzie walczył z Apatorem.

Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa

Działacze Włókniarza zapowiadają walkę o zwycięstwo. Nastroje popsuła kontuzja Ułamka, którego w tym pojedynku zabraknie. Wydaje się jednak, że jego koledzy klubowi są w stanie przeciwstawić się Apatorowi, który ostatnio nie spisuje się najlepiej. Ciężko przypuszczać, aby nagle przebudził się Bajerski, który jedzie poniżej oczekiwań. Atutem gości jest bardziej wyrównany skłąd i to właśnie oni powinni cieszyć się z dwóch punktów w niedzielny wieczór. " Włókniarz ma jeszcze o co walczyć i przyjadą mocno napędzeni. Wierzę, że po niezłym meczu w Tarnowie, teraz wygramy. Stać nas na to. Kluczem będzie postawa Bajerskiego i młodzieżowców"- twierdzi Jan Ząbik

Reklama

Nasz typ: 44:46

Atlas Wrocław - Unia Tarnów

Działacze Atlasu zapowiadają wygranie wszystkich spotkań do końca sezonu i założenie mistrzowskiej korony. Optymizmu można pogratulować, ale już najbliższy mecz będzie dla podopiecznych Marka Cieślaka ciężkim egzaminem. "Jaskółki" doskonale radzą sobie na wyjazdach i trudno przypuszczać aby tym razem poniósł tak wysoką porażkę w stolicy Dolnego Śląska jak w sezonie zasadniczym. Gospodarze wystąpią bez Drabika, goście awizują występ w optymalnym zestawieniu i należy liczyć się z tym, że tym razem losy spotkania rozstrzygną się w ostatnich biegach.

Nasz typ: 49:41

ZKŻ Zielona Góra - RKM Rybnik

Drużyna zielonogórska gości RKM Rybnik i spotkanie to zwiastuje niemałe emocje. Wystarczy wspomnieć, że przed laty drużynę z grodu Bachusa prowadził obecny szkoleniowiec Rybnika, Czesław Czernicki, który po słabym początku sezonu mozolnie odbudowuje rybnickich zawodników. Tym razem również rybnicki szkoleniowiec zapowiada walkę o każdy punkt. " Zielona Góra się przebudziła, ale myślę, że znam receptę na to aby skutecznie walczyć. Jeśli Loram utrzyma formę z DPŚ to powinno być dobrze" - mówi Czernicki.

Nasz typ: 47:43

Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno

W Bydgoszczy powinien się odbyć mecz bez historii. Wpływ na to będzie miała zapowiadana absencja Leigha Adamsa. Bydgoszcz bez problemu powinna sobie poradzić z krajowym składem leszczynian, którzy mają już zapewniony ligowy byt.

Nasz typ: 54:36

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | Tarnów | atlas | ekstraliga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje