Reklama

Reklama

​Dziewczyna reprezentanta Polski imponuje. Potrafi "fruwać" na motocyklach!

Drużynowy mistrz świata juniorów z 2018 roku i jeden z największych talentów, jaki w ostatnich latach pojawił się w polskim żużlu - Wiktor Lampart, może się czuć szczęściarzem. Jego dziewczyna, Bożena Cisło w podziela jego motocyklowe pasje. Ba, swoimi zdolnościami jazdy na motocyklach, zawstydziłaby wielu facetów.

Nie ma znaczenia czy to piach, śnieg czy błoto, motocykl motocrossowy, enduro czy pit bike. Filigranowa blondynka w każdych warunkach daje radę! Wprawdzie początki były trudne, bo podczas odbierania dostawy ze specjalnie dla nie sprowadzonym KTM-em, tak nieszczęśliwie rozpakowywała przesyłkę, że motor się przewrócił, ale szybko zrobiła ogromne postępy i dziś śmiało może trenować razem ze swoim chłopakiem.

Motocyklowe pasje Wiktora Lamparta i jego dziewczyny można śledzić na You Tubie, gdzie od lipca na kanale "bowi daily adventures" para publikuje filmiki z różnych motocyklowych eskapad.

Reklama

Tutaj można zobaczyć filmiki Wiktora Lamparta i jego dziewczyny

Wiktor Lampart trenuje w Hiszpanii

Obecnie razem przebywają w Hiszpanii, gdzie Lampart przygotowuje się do nowego sezonu, bardzo ważnego, bo ostatniego w roli juniora. W najnowszym materiale na youtube’owym kanale można zobaczyć jak wschodząca gwiazdka Motoru Lublin, razem z dziewczyną trenowała na KTM-ach na jednym z dzikich torów do motocrossu.

21-latek odkrywa przed swą dziewczyną tajniki sportów motorowych. Ona zaś pilnuje jego sposobu odżywiania. Od 2017 roku żużlowiec właśnie za namową partnerki jest... weganinem. - Pokazała mi filmiki i przekonała. Uważam się mięso jest niezdrowe i jest jedną z głównych przyczyn tworzenia się komórek rakowych. Poza tym przemysł mięsny oznacza masowe zabijanie zwierząt. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego procederu. Poprzez swój wegetarianizm wyrażam swój przeciw w tej sprawie - opowiadał nam zawodnik.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama