Reklama

Reklama

Deresiński nowym prezesem Polonii Bydgoszcz

​Rada nadzorcza żużlowego klubu Polonia Bydgoszcz po niespodziewanej rezygnacji Macieja Kordy ze stanowiska prezesa szybko znalazła jego następcę. Podczas wieczornego czwartkowego posiedzenia wybrano na to stanowisko Jarosława Deresińskiego z Leszna.

Jeszcze w czwartkowe popołudnie o trudnej sytuacji w bydgoskim klubie mówiły władze miasta, które są zaniepokojone tym, co się wokół niego dzieje. Po niespodziewanej rezygnacji Kordy, rada nadzorcza zobowiązała się do szybkiego wyboru następcy. Było to istotne przede wszystkim z powodu otwierającego się 1 grudnia okna transferowego. Poszukiwania rozpoczęły się od rozmów z kandydatami, którzy startowali wraz z Kordą w ostatnim, drugim konkursie na szefa klubu.

Nowym prezesem wybrano Jarosława Deresińskiego, który kierował firmą dystrybuującą na terenie Polski kawę Julius Meinl. Firma ta sponsorowała m.in żużlowców.

Nowy sternik bydgoskiej Polonii pochodzi z Leszna, ale od kilkunastu lat mieszka w Warszawie. Ma 49 lat i - jak deklaruje - jest pasjonatem czarnego sportu. Jeszcze w piątek ma przyjechać do Bydgoszczy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje