Reklama

Reklama

Będzie hit w Rzeszowie! Rozkład meczów 1. kolejki 2. Ligi Żużlowej

W środę poznaliśmy rozkład par w 1. kolejce 2. Ligi Żużlowej. Kibice będą mieli okazję zobaczyć hit, bo Texom Stal Rzeszów podejmie u siebie OK Bedmet Kolejarza Opole. Jako pierwsi pauzować będą żużlowcy Optibet Lokomotivu Daugavpils. Przerwa wynika z faktu, że znów w rozgrywkach pojedzie tylko siedem zespołów.

Unia Tarnów - PSŻ Poznań


Z losowania cieszy się PSŻ, bo trafienie Unia to dobry wybór. Poznaniacy na pewno chcą w tym roku awansować, ale pierwsze mecze często są zdradliwe. Unia jednak nawet na swoim torze nie wydaje się faworytem. Różnica w potencjałach składów jest ogromna, dlatego spadkowicz nie powinien pokonać przeciwnika.

Polonia Piła - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz


Na razie Polonia prawie w każdym zestawieniu spadłaby do roli "underdoga". Rawiczanie mają duże szanse na dobry start. Mecz pokaże, w którym miejscu są pilscy zawodnicy i czy z czasem zdołają oni stworzyć silną drużynę.

Texom Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

Zdecydowanie hit kolejki. Kolejarz dobrze wypełnił luki w składzie, Stal wyraźnie się wzmocniła. Obie ekipy mierzą wysoko, więc już w pierwszym meczu mogą ruszyć w stronę sukcesu, podkładając rywalowi kłodę. Nie ma tu faworyta.

Reklama

pauzuje - Optibet Lokomotiv Daugavpils

Nieco dłużej na pierwszy mecz poczekają żużlowcy z Daugavpils. Dla Łotyszy nie musi być to zła wiadomość. Więcej czasu na przygotowanie oraz wiedza na temat ustawienia składu u rywali może zaprocentować w przyszłości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy