Reklama

Reklama

Atlas bez jednego z liderów w sparingach

Hans Andersen, jeden z liderów Atlasu Wrocław, zapowiedział, iż nie weźmie udział w żadnym ze sparingów ze swoją polską drużyną. Działacze i kibice wrocławskiej drużyny śledzący wyniki Duńczyka na Wyspach mogą być jednak spokojni o formę zawodnika.

W poniedziałek zmagania zainaugurowała brytyjska Elite League. W meczu otwierającym sezon ekipa Reading Bulldogs pokonała na własnym torze aktualnych mistrzów, Peterborough Panthers 56:37. Blisko połowa, bo aż siedemnaście punktów, to dorobek Hansa Andersena. Jeździec wrocławskiego Atlasu nie otrzymał jednak wsparcia od kolegów z drużyny i "Pantery" poniosły dotkliwą porażkę. Okazję do rewanżu ubiegłoroczni mistrzowie mają już jednak we wtorkowy wieczór. To właśnie natłok spotkań w lidze angielskiej spowoduje, że Duńczyka zabraknie na meczach kontrolnych w Polsce.

Reklama

- Nie będę miał czasu, żeby wpaść do Wrocławia na któryś ze sparingów. Ale planuje być w Polsce kilka dni przed inauguracją, i jeśli będzie taka potrzeba potrenuje na Stadionie Olimpijskim - pisze na swojej stronie internetowej Hans Andersen.

Plan sparingów Atlasu Wrocław:

26 marca: Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz

27 marca: Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław

31 marca: Unia Leszno - Atlas Wrocław

1 kwietnia: Atlas Wrocław - Unia Leszno

Justyna Niećkowiak

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | atlas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje