Reklama

Reklama

Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław. Gdzie oglądać? (transmisja)

Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław to spotkanie 10. kolejki PGE Ekstraligi i odbędzie się w piątek 24 czerwca. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Ostrów - Wrocław. Zobacz, gdzie oglądać transmisję spotkania Arged Malesa - Betard Sparta w tv i online live stream? Tekstowa relacja "na żywo" na sport.interia.pl.

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski nadal czeka na swoją premierową wygraną w PGE Ekstralidze. Betard Sparta Wrocław nie wygrała w trzech ostatnich meczach i będzie chciała przełamać tę niemoc w starciu z outsiderem. Transmisja meczu Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław  w telewizji na kanale Eleven Sports 1 oraz w Internecie na Polsat Box Go i elevensports.pl

Żużel. PGE Ekstraliga. O której godzinie mecz Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław?

Spotkanie Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław odbędzie się w piątek 24 czerwca. O której godzinie początek meczu inaugurującego dziesiątą kolejkę? Mecz Arged Malesa - Betard Sparta rozpocznie się o godzinie 18.00. W pierwszym meczu tych drużyn w sezonie zasadniczym wrocławianie wygrali na własnym torze 54:36, a spotkanie obserwowało blisko dziesięć tysięcy widzów na trybunach. Betard Spartę do zwycięstwa poprowadził rewelacyjny wówczas Tai Woffinden, który nie stracił nawet "oczka" i uzyskał osiemnaście punktów w sześciu startach. W ekipie pokonanych nie było wyraźnego jednego lidera. Jedenaście punktów i bonus wywalczył Oliver Berntzon, natomiast dziesięć dorzucił do ostrowskiego dorobku Chris Holder (obaj w sześciu biegach). 

Reklama

Arged Malesa - Betard Sparta. Gdzie oglądać transmisję PGE Ekstraligi w tv?

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski nie ma na swoim koncie punktów w PGE Ekstralidze i zamyka ligową tabelę. Beniaminek wszystkie spotkania przegrał ponad dziesięcioma punktami, za wyjątkiem starcia w trzeciej kolejce, kiedy to domowy mecz z Włókniarzem został przerwany po dziewiątym biegu (z powodu padającego deszczu). Betard Sparta Wrocław również nie może zaliczyć sezonu do udanych. Aktualni mistrzowie Polski plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Wrocławianie przegrali wszystkie cztery wyjazdowe mecze. Transmisja meczu Arged Malesa - Betard Sparta w tv na kanale Eleven Sports 1.

Zobacz też: Człowiek spod znaku MMX. Normalne życie ma tylko w weekendy

Żużel. Ostrów - Wrocław. Gdzie obejrzeć online live stream? (Transmisja)

Transmisja meczu Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław online live stream na na Polsat Box Go i elevensports.pl. Rywalizację Ostrów - Wrocław można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Relacja i wynik starcia Arged Malesa - Betard Sparta na sport.interia.pl

Czytaj również: Syn marnotrawny wróci? O tym się mówi

Kiedy i o której godzinie początek meczu Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław? Piątek 24 czerwca, godzina 18.00. Transmisja TV Arged Malesa - Betard Sparta : Eleven Sports 1. Gdzie obejrzeć mecz Ostrów - Wrocław online live stream? Polsat Box Go i elevensports.pl. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL