Reklama

Reklama

Adams nie zdąży na mecz?

W najbliższą niedzielę emocji żużlowych nie zabraknie z pewnością we Wrocławiu, gdzie Atlas podejmował będzie Unię Leszno.

W najbliższą niedzielę emocji żużlowych nie zabraknie z pewnością we Wrocławiu, gdzie Atlas podejmował będzie Unię Leszno.

Tradycyjnie spotkania te dostarczają wielu emocji a dodatkowy ich dreszczyk stanowi fakt iż obaj klubowi prezesi - Andrzej Rusko oraz Rufin Sokołowski nie darzą się zbytnią sympatią. Niejednokrotnie kluby próbowały "przypadkowo" utrudnić sobie życie.

Wszystko wskazuje na to, że o podobnej sytuacji można mówić również teraz. Spotkanie rozpocznie się o nietypowej godzinie, bowiem zespoły zaczną rywalizację o 14. Działacze Atlasu twierdzą, że takie są wymogi transmitującej zawody telewizji, która prosto z meczu żużlowego przemieszcza się do Hali Ludowej skąd będzie transmitowała spotkanie koszykówki. Zdaniem działaczy powód tak wczesnej godziny rozpoczęcia zawodów jest inny. Istnieje bowiem spora szansa , że na 14 nie zdąży do Wrocławia, Leigh Adams, który dopiero w niedzielę będzie mógł wystartować z Anglii.

Reklama

- Adams będzie w Berlinie o 10.30 jeśli oczywiście wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Myślę, że działacze Atlasu doskonale o tym wiedzieli. Mamy 3,5 godziny aby dowieźć go do Wrocławia. To trudne zadanie, ale nie niemożliwe. Mam nadzieję, że nie czekają nas inne niespodzianki, choćby w postaci kontroli drogowych. Myślę, że ta zagrywka nie jest do końca spowodowana telewizją ale innymi względami. Mam jednak nadzieję, że mój zespół z Adamem w składzie będzie ambitnie walczył we Wrocławiu - mówi prezes Unii, Rufin Sokołowski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL