Reklama

Reklama

A jednak powrót wielkiego trenera do Unii Tarnów jest możliwy

Jeśli Grupa Azoty zdecyduje się wyłożyć kasę i podpisze z trenerem Markiem Cieślakiem kontrakt wizerunkowy, to jest szansa, że pomoże on Unii Tarnów w walce o powrót do eWinner 1. Ligi.

Marek Cieślak był na rozmowach z przedstawicielami Grupy Azoty. Jest szansa na umowę między stronami. Cieślak reklamowałby Grupę Azoty m.in. w trakcie transmisji z ligowych spotkań. Czapeczka z logo koncernu byłaby nieodłącznym elementem stroju Cieślaka w studio nSport+.

Grupa Azoty rozważa kontrakt z Markiem Cieślakiem

W Grupie Azoty doskonale zdają sobie sprawę z tego, że współpraca z kimś takim, jak Cieślak to określone korzyści. Trener jest bardzo medialny, wszędzie go pełno, więc taka reklama zawsze ma sens.

A jeśli współpraca dojdzie do skutku, to skorzystać może Unia Tarnów. Cieślak mógłby zostać doradcą drugoligowca w kwestii przygotowania toru i nie tylko. Unia nie wydawałby na fachowca ani grosza, a miałaby w zanadrzu człowieka, który w przeszłości zdobył wiele złotych medali z reprezentacją Polski i nie tylko.

Reklama

Jeszcze kilkanaście dni temu p.o. prezesa Unii Grzegorz Habel mówił, że nie ma szansy na Cieślaka w Unii, ale sprawy się zmieniły. Jednak wszystko w rękach Grupy Azoty.

Marek Cieślak mógłby pomóc trenerowi Pawłowi Baranowi

W sztabie szkoleniowym Jaskółek na sezon 2022 będzie Paweł Baran. W przeszłości współpracował on z Cieślakiem i wiele na tym skorzystał. Panowie dogadywali się na tyle dobrze, że odtworzenie tej współpracy miałoby sens.

Trochę tylko szkoda, że Unia nie ma zespołu z prawdziwego zdarzenia, bo nawet z Cieślakiem na pokładzie ciężko będzie o awans do eWinner 1. Ligi. Unia musiała się jednak skupić na spłaceniu starych zobowiązań. To się odbiło na kształcie składu na ten rok.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama