Reklama

Reklama

18. kolejka I ligi żużlowej

Orzeł Łódź pokonał Stal Rzeszów, a Wybrzeże Gdańsk Lokomotiv Daugavpils - oto pierwsze wyniki 18. kolejki I ligi żużlowej.

Mecz Wybrzeża z Lokomotivem był pożegnalnym występem Magnusa Zetterstroema, który po tym sezonie kończy karierę. 44-letni Szwed wystąpił w 99 spotkaniach gdańskiego zespołu i zdobył w nich 875 pkt. 

Z zagranicznych żużlowców to właśnie popularny "Zorro" ma na koncie najwięcej występów oraz zdobytych punktów dla Wybrzeża.

Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 55:35

Wybrzeże: Oskar Fajfer 13 punktów, Anders Thomsen 13, Magnus Zetterstroem 11, Renat Gafurow 10, Dawid Wawrzyniak 7, Dominik Kossakowski 1, Patryk Beśko 0.

Lokomotiv: Andrzej Lebiediew 11, Maksim Bogdanow 9, Kjastas Puodżuks 7, Jewgienij Kostygow 4, Oleg Mihailov 2, Denis Zworygin 1, Davis Kurmis 1.

Reklama


Orzeł Łódź - Stal Rzeszów 62:28

Orzeł: Robert Miśkowiak 13, Tomasz Gapiński 11, Jakub Jamróg 9, Timo Lahti 9, Rohan Tungate 9, Michał Piosicki 6, Oskar Bober 5.

Stal: Dawid Lampart 11, Karol Baran 10, Maciej Kuciapa 5, Patryk Wojdyło 2, Grzegorz Bassara 0, Mateusz Rząsa 0.



KSM Krosno - Speedway Wanda Instal Kraków 48:42

KSM Krosno: Tomasz Chrzanowski 13, Siergiej Łogaczow 12, Ernest Koza 10, Marcin Rempała 5, Patryk Rolnicki 4, Kamil Wieczorek 3, Tobias Busch 1.

Speedway Wanda Instal Kraków: Zbigniew Suchecki 10, Edward Mazur 9, Mateusz Szczepaniak 8, Marcin Nowak 7, Grzegorz Walasek 6, Stanisław Burza 2.


Holistic-Polska Rawicz - Polonia Bydgoszcz 44:46

Holistic: Stanisław Mielniczuk 15, Adrian Gomólski 10, Marcel Kajzer 7, Arkadiusz Potoniec 4, Rafał Konopka 3, Marek Lutowicz 3, Wojciech Lisiecki 2.

Polonia: Andriej Kudriaszow 12, Marcin Jędrzejewski 10, Wiktor Kułakow 9, Damian Adamczak 9, Mikołaj Curyło 3, Oskar Ajtner-Gollob 3, Tomasz Orwat 0.


Włókniarz - Polonia Piła 60:30

Włókniarz: Daniel Jeleniewski 14, Nicolai Klindt 11, Sebastian Ułamek 10, Jacob Thorssell 9, Oskar Polis 7, Hubert Łęgowik 5, Artur Czaja 4.

Polonia: Norbert Kościuch 10, Michał Szczepaniak 8, Bjarne Pedersen 5, Wadim Tarasienko 3, Arkadiusz Pawlak 3, Mike Trzensiok 1, Piotr Świst 0.


Tabela

1. Orzeł Łódź                       18 16

2. Lokomotiv Daugavpils             18 13 

3. Eko-Dir Włókniarz Częstochowa    18 12 

4. Stal Rzeszów                     18 11 

5. Polonia Piła                     18  9 

6. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk   18  9 

7. Speedway Wanda Instal Kraków     18  8 

8. Polonia Bydgoszcz                18  5 

9. KSM Krosno                       18  5 

10. Kolejarz Opole                   9  2

11. Holistic-Polska Rawicz           9  0

Dowiedz się więcej na temat: Orzeł Łódź | Stal Rzeszów | I liga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy