Reklama

Reklama

1. liga żużlowa: Lokomotiv Daugavpils liderem z kompletem punktów

Lokomotiv Daugavpils pokonał Polonię w Pile 49:40 w 7. kolejce żużlowej 1. ligi i prowadzi w tabeli z kompletem punktów.

Wyniki 7. kolejki:

Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz 60:30

Reklama

Orzeł Łódź: Robert Miśkowiak 14, Jakub Jamróg 13, Tomasz Gapiński 11, Hans Andersen 10, Oskar Bober 5, Rohan Tungate 4, Michał Piosicki 3.

Polonia Bydgoszcz: Wiktor Kułakow 9, Marcin Jędrzejewski 9, Andriej Kudriaszow 6, Oskar Ajtner-Gollob 4, Mikołaj Curyło 2, Łukasz Sówka 0, Tomasz Orwat 0. 

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KSM Krosno 49:41

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk: Linus Sundstroem 12, Kamil Brzozowski 10, Oskar Fajfer 9, Eduard Krcmar 6, Anders Thomsen 5, Dominik Kossakowski 5, Patryk Beśko 2.

KSM Krosno: Mirosław Jabłoński 15, Marcin Rempała 7, Ernest Koza 7, Tomasz Chrzanowski 6, Siergiej Łogaczow 4, Adrian Bialk 2, Marcin Turowski 0.

Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils 40:49

Polonia Piła: Wadim Tarasienko 10, Norbert Kościuch 8, Michał Szczepaniak 8, Bjarne Pedersen 5, Piotr Świst 4, Mike Trzensiok 4, Arkadiusz Pawlak 1.

Lokomotiv Daugavpils: Joonas Kylmaekorpi 15, Maksim Bogdanow 10, Fredrik Lindgren 10, Kjastas Puodżuks 6, Andrzej Lebiediew 6, Davis Kurmis 2, Jewgienij Kostygow 0.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Speedway Wanda Instal Kraków 51:39

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa: Tomas H. Jonasson 12, Nicolai Klindt 9, Daniel Jeleniewski 8, Hubert Łęgowik 8, Jacob Thorssell 7, Artur Czaja 4, Oskar Polis 3.

Speedway Wanda Instal Kraków: Grzegorz Walasek 13, Mateusz Szczepaniak 10, Patrick Hougaard 10, Edward Mazur 3, Zbigniew Suchecki 2, Eryk Budzyń 1, Michał Nowiński 0.

Kolejarz Opole - Stal Rzeszów 37:53

Kolejarz Opole: Paweł Miesiąc 13, Denis Gizatullin 12, Mateusz Burzyński 5, Łukasz Przedpełski 2, Michał Łopaczewski 2, Adrian Woźniak 2, Andriej Kobrin 1.

Stal Rzeszów: Rene Bach 12, Rafał Karczmarz 12, Maciej Kuciapa 11, Scott Nicholls 9, Dawid Lampart 6, Grzegorz Bassara 2, Mateusz Rząsa 1.

Tabela

(mecze, zwycięstwa, remisy, porażki, małe punkty zdobyte, małe punkty stracone, punkty, różnica małych punktów)

1. Lokomotiv Daugavpils               6 6 0 0 316-221  12 +95

2. Stal Rzeszów                       7 5 0 2 316-311  10 +5

3. Orzeł Łódź                         5 4 0 1 255-193   8 +62

4. Polonia Piła                       7 4 0 3 331-286   8 +45

5. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk     6 4 0 2 301-237   8 +64

6. Eko-Dir Włókniarz Częstochowa      5 3 0 2 224-226   6 -2

7. Speedway Wanda Instal Kraków       6 2 0 4 261-279   4 -18

8. Kolejarz Opole                     3 1 0 2 114-155   2 -41

9. Polonia Bydgoszcz                  7 1 0 6 287-343   2 -56

10. Holistic-Polska Rawicz            1 0 0 1  26- 64   0 -38

11. KSM Krosno                        7 0 0 7 251-367   0 -116

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama