Reklama

Reklama

1. liga żużlowa: Gładkie zwycięstwo Orła Łódź z Wandą w Krakowie

Żużlowcy Orła Łódź odnieśli niespodziewanie łatwe zwycięstwo w Krakowie ze Speedway Wanda Instal 55:35 w meczu 8. kolejki 1. ligi.

8. kolejka:

Speedway Wanda Instal Kraków - Orzeł Łódź 35:55

Speedway Wanda Instal Kraków: Patrick Hougaard 13, Grzegorz Walasek 9, Edward Mazur 8, Mateusz Szczepaniak 4, Eryk Budzyń 1, Zbigniew Suchecki 0, Michał Nowiński 0.

Reklama

Orzeł Łódź: Hans Andersen 13, Robert Miśkowiak 11, Tomasz Gapiński 10, Timo Lahti 9, Jakub Jamróg 4, Oskar Bober 4, Adrian Gała 4.

Polonia Bydgoszcz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44

Polonia Bydgoszcz: Andriej Kudriaszow 10, Marcin Jędrzejewski 10, Damian Adamczak 8, Damian Stalkowski 6, Oskar Ajtner-Gollob 6, Wiktor Kułakow 4, Mikołaj Curyło 2.

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk: Renat Gafurow 12, Oskar Fajfer 11, Linus Sundstroem 10, Anders Thomsen 4, Dominik Kossakowski 3, Dawid Wawrzyniak 3, Kamil Brzozowski 1.

Stal Rzeszów - Polonia Piła 51:36

Stal Rzeszów: Karol Baran 10, Dawid Lampart 9, Nicklas Porsing 8, Scott Nicholls 8, Maciej Kuciapa 7, Rafał Karczmarz 6, Grzegorz Bassara 3.

Polonia Piła: Michał Szczepaniak 13, Brady Kurtz 8, Wadim Tarasienko 5, Norbert Kościuch 5, Arkadiusz Pawlak 3, Kyle Newman 2.

Lokomotiv Daugavpils - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 51:39

Lokomotiv Daugavpils: Joonas Kylmaekorpi 13, Maksim Bogdanow 12, Fredrik Lindgren 10, Andrzej Lebiediew 8, Kjastas Puodżuks 7, Artiom Trofimow 1, Davis Kurmis 0.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa: Daniel Jeleniewski 12, Nicolai Klindt 8, Jacob Thorssell 4, Tomas H. Jonasson 4, Oskar Polis 4, Hubert Łęgowik 4, Artur Czaja 3.

Holistic-Polska Rawicz - KSM Krosno 33:57


Holistic-Polska Rawicz: Adrian Gomólski 10, Hynek Stichauer 6, Marcel Kajzer 6, Zdenek Holub 5, Wojciech Lisiecki 3, Marek Lutowicz 3, Marcin Kościelski 0.

KSM Krosno: Mirosław Jabłoński 12, Tomasz Chrzanowski 11, Ernest Koza 9, Patryk Rolinicki 9, Siergiej Łogaczow 8, Marcin Rempała 7, Adrian Bialk 1.

Tabela

(mecze, zwycięstwa, remisy, porażki, małe punkty zdobyte, małe punkty stracone, punkty, różnica małych punktów)

1. Lokomotiv Daugavpils             7 7 0 0 367-260    14 +107

2. Stal Rzeszów                     8 6 0 2 367-347    12 +20

3. Orzeł Łódź                       7 6 0 1 341-251    12 +90

4. Polonia Piła                     8 4 0 4 367-337     8 +30

5. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk   7 4 0 3 345-283     8 +62

6. Eko-Dir Włókniarz Częstochowa    6 3 0 3 263-277     6 -14

7. Polonia Bydgoszcz                8 2 0 6 333-387     4 -54

8. Speedway Wanda Instal Kraków     7 2 0 5 296-334     4 -38

9. Kolejarz Opole                   3 1 0 2 114-155     2 -41

10. KSM Krosno                      8 1 0 7 308-400     2 -92

11. Holistic-Polska Rawicz          3 0 0 3  82-152     0 -70

Mecze w następnej kolejce

2016-05-29:

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów

Kolejarz Opole - Polonia Piła

KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speedway Wanda Instal Kraków

Dowiedz się więcej na temat: Żużlowa 1 liga | Wanda Kraków | Orzeł Łódź | Polonia Bydgoszcz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje