Reklama

Reklama

Selekcjoner Włochów "zgasił" Balotellego

Mario Balotelli powiedział po sobotnim losowaniu grup, że "nie może się doczekać" przyszłorocznych mistrzostw Europy i natychmiast nadział się na kontrę w wykonaniu selekcjonera reprezentacji Włoch. "Czego konkretnie? Oglądania ich w telewizji?" - pytał Antonio Conte.

Balotelli jest w ostatnich miesiącach w bardzo słabej formie lub - tak jak teraz - kontuzjowany.

W tym sezonie rozegrał w barwach AC Milan tylko niecałe 240 minut w 15 ligowych kolejkach, wcześniej był krytykowany za postawę w Liverpoolu. Ostatni mecz w koszulce drużyny narodowej rozegrał na ubiegłorocznych mistrzostwach świata w Brazylii.

25-letni napastnik umieścił na jednym z portali społecznościowych zdjęcie składu grupy E turnieju we Francji, w której oprócz Włochów znalazły się Belgia, Irlandia i Szwecja, i podpisał je słowami: "Nie mogę się doczekać".

Reklama

Conte nie przekreślił szans 25-letniego napastnika na udział w Euro 2016, ale podkreślił, że nie może on być niczego pewny.

"Czego nie może się doczekać? Oglądania mistrzostw w telewizji czy grania w nich? Wszystko zależy od niego. Najpierw musi naprawdę bardzo dużo dać od siebie" - powiedział Conte.

Mecz otwarcia Euro 2016 (Francja - Rumunia) zaplanowano na 10 czerwca, a finał odbędzie się dokładnie miesiąc później.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje