Reklama

Reklama

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk biorą ślub?! Tygodnik zdradza kulisy!

Michał, tak jak ona, kocha podróże i sport. Za nim chce iść na koniec świata. Przyjaciele Anity Werner mówią, że ślub to tylko kwestia czasu. Wiele na to wskazuje, że właśnie tak jest!

"Całe życie rywalizowałam ze sobą, mam dość. Nie chcę jeszcze w domu napinać mięśni. Lepiej się nawzajem nakręcać" - mówiła kiedyś w wywiadzie. 

Reklama

I takiego partnera Anita Werner (42 l.) znalazła. 

Z Michałem Kołodziejczykiem (39 l.) znają się od dawna, ale dopiero rok temu ona, dziennikarka informacyjna, i on, dziennikarz sportowy, zbliżyli się do siebie. 

Długo trwało, zanim znów była gotowa na miłość. Osiem lat temu zmarł nagle w Afryce ukochany dziennikarki - podróżnik Kacper Godycki-Ćwirko (†35 l.). 

Mimo że nie mieli ślubu, czuła się jak wdowa. Nie myślała, że jeszcze się zakocha, a tym bardziej, że spotka mężczyznę, który będzie z nią dzielił pasje. Z Michałem objechali już kawał świata. 

Zbierając materiały do wspólnej książki, odwiedzili niebezpieczne rejony Irlandii Północnej, Kosowa, Bośni i Hercegowiny. Wtedy rozkwitło ich uczucie. 

"Ostatni rok razem także w pracy. Coś z tego będzie" - potwierdziła na Instagramie Anita. 

I już zaczęła z Michałem promocję zapowiadanej na październik książki "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Ślub według przyjaciół pary to już kwestia czasu. Anita jest szczęśliwa, a niedawno nawet w żartobliwy sposób podgrzała atmosferę wokół swego związku. 

"Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy razem na zdjęciu mieli tyle biżuterii. I to nie na mojej dłoni" - napisała, publikując fotografię, na której Michał obok sygnetu ma na palcu obrączkę. 

Czy chciała dać mu do zrozumienia, że czas już pomyśleć o zaręczynach?***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Michał kołodziejczyk | Anita Werner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje