Reklama

Reklama

Zmiany w kadrach na Zakopane

Kolejne zmiany na listach startowych zakopiańskiego PŚ w skokach narciarskich. Austriacy wystąpią bez Koflera, Morgensterna i Kocha. Nie wpłynęły zgłoszenia ekip z Bułgarii, Japonii, Słowacji i USA.

Kolejne zmiany na listach startowych  zakopiańskiego PŚ w skokach narciarskich. Austriacy wystąpią bez  Koflera, Morgensterna i Kocha. Nie wpłynęły zgłoszenia ekip z  Bułgarii, Japonii, Słowacji i USA.

W środę do Tatrzańskiego Związku Narciarskiego wpłynęła kolejna lista zmieniająca skład jednej z ekip biorących udział w zakopiańskiej edycji Pucharu Świata w skokach narciarskich. Z listy przesłanej wcześniej przez Austrię wykreślono Andreasa Koflera, Thomasa Morgensterna i Martina Kocha. Po zmianie kraj ten reprezentować będą: Gregor Schlierenzauer, Wolfgang Loitzl, Markus Eggenhofer, Daniel Lackner i Manuel Fettner.

- Ostateczny termin roszad w zgłoszeniach ekip to czwartek w południe, kiedy to po odprawie technicznej powstanie ostateczna lista startowa - powiedziała w środę wieczorem Agnieszka Baczkowska z Tatrzańskiego Związku Narciarskiego.

Reklama

Dodała, że do tej pory nie wpłynęły zgłoszenia z Bułgarii, Japonii, Słowacji i Stanów Zjednoczonych. - Ale to też może się zmienić, ponieważ już w latach poprzednich, przykładowo Amerykanie, zgłaszali swój udział tuż przed zamknięciem listy startowej - zastrzegła Baczkowska.

Jak do tej pory do startu w zawodach PŚ w Zakopanem zgłoszono 15 ekip. O punkty na Wielkiej Krokwi walczyć będą reprezentanci Austrii, Czech, Finlandii, Francji, Kanady, Kazachstanu, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy i Włoch.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL